Wyłaczanie komputera

WItajcie!

Mam problem z wyłączaniem się komputera. Wszystko jest normalnie do momentu, gdy pokazuje się napis “Trwa zamykanie systemu windows…”. Do dzisiaj wszystko było ok, no może tam jeden czy dwa razy góra mi się to przydarzyło. Teraz nie mogę go wyłączyć, bo za każdym razem widzę ten ekran i komp stoi - nie zamyka, nie wyskakuje żaden błąd.

Proszę o pomoc.

Aktualne oprogramowanie - Windows Speed [przeróbka XP + programy antywirusowe winrary itd. - niepotrzebne rzeczy(mało tych niepotrzebnych rzeczy usuniętych)]

Może spróbuj przywrócić system, jeżeli to nie jest dla Ciebie problem. Oczywiście jak masz włączone przywracanie systemu.

Dodam że miałem ten sam problem.Działo się to po jakiś dużych czynnościach na dysku (przenoszenie jakiś plików ,odinstalowywanie programów 2-3 itp. ) jeżeli nic takiego nie robię wszystko zachowuję się normalnie.

Thadien ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif