Wyłączanie się komputera,Dziwny głos z mikrofonu

Witam, wgrałem sobie dziś Windows XP (wcześniej win 7) i oczywiście kiedyś już miałem XP i bez problemów.

A teraz mam taki problem, mianowicie : Zacząłem grę w CS:GO, odpaliłem teamspeaka i gadałem z kolegą, trochę pograłem i nagle mój dźwięk z mikrofonu zaczął buczeć, że kolega wytrzymać nie mógł i w tym samym momencie zgasł mi komputer i po ponownym uruchomieniu PC’ta uruchamiał się do ładującego się Paska z logiem Windows XP i się sam wyłączył dopiero po kilku minutach włączał się normalnie, taka sytuacja powtórzyła się 2 razy. WINDOWS XP ORYGINAŁ 32bit :slight_smile: dzisiaj zainstalowany więc to nie wina wirusów, ccleaner czyszczony 

 

Piszę tutaj dlatego iż wiem że są tu bardzo dobrzy informatycy którzy może będą znali tą przyczynę :slight_smile: Pozdrawiam !

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Ok dziękuje, a tak btw wiesz może co to może być ? :slight_smile: Pozdrawiam

Zacznij od windows update. Rozumiem, że wszystkie sterowniki wgrane po instalacji systemu?