Wyłączanie sie komputera podczas gry

(Holzikuszorr) #1

Witam, mam problem od paru dni, gdyż podczas gry przez ok. 40 minut w gre np. Call of Duty WaW, bądź Witcher II komputer samoistnie się wyłącza. Czytałem gdzieś, że może to być problem z zasilaczem. I tutaj zaczyna się moje pytanie. Czy mógłby ktoś zobaczyć co jest nie tak ? Tutaj jest screen :

75617473484099742523.jpg

Z góry dzięki

@edit zapomniałem podać sprzęt:

procek Intel® Core2 CPU 4300 @ 1.80GHz

grafa ATI Radeon 4800 hd series

ram 8 gb

zasilacz firmy Tagan model TG43O-U15 430W

(SPOXPRZEMAS) #2

Jak na moje jedno z 2 opcji, albo procesor bądź karta graficzna się przegrzewa chociaż raczej to mało prawdpodobne bo na screenie widać ze temperatury nie są wysokie albo faktycznie zasilacz wysiada, widać że napięcie 12v jest za niskie, najlepiej sprawdź na innym zasilaczu czy też będzie się tak działo, jeżeli nie to mamy winowajcę...

(michoo_05) #3

Pokaż temperatury procesora, układu graficznego i pamięci jak możesz...

Jak widać temperatura dysku w normie, temperatura płyty głównej podwyższona... aczkolwiek gorączki jeszcze nie ma

(Holzikuszorr) #4

Jakbyś mógł to podaj jakim programem moge zmierzyć te temperatury ...

(system) #5

Witaj

tym podaj temperaturki działanie takie jak everesta

http://www.dobreprogramy.pl/AIDA64-Extr ... 22112.html

(Holzikuszorr) #6

67941493357553062797.jpg

oto skan...

(system) #7

Ja bym tobie poradził tak samo jak koledze z podobnym problemem też maiał wysokie temperatury po przeczyszczeniu w srodku komputera czyli wentylatorki ramy karta znacznie mu spadły temperatury, możesz wykonać tosamo oczywiście czyszcząc przy wyłączonym kompie z gniazdka elektrycznego

czy u Ciebie to da efekty zobaczymy

(Holzikuszorr) #8

Ok, spróbuje, za ok. 30 min dam skana po wyczyszczeniu.