Wyłączanie się komputera

AMD Athlon 64 X2 5600+

GIGABYTE GA-M61PME-S2

2GB Kingston DDR2 800 CL5 Dual Channel

NVIDIA GeForce 8600GT 1024 MB

WD CAVIAR 250GB 16 MB Cache

DVD Samsung SH-202

taki jest mój komp ,zasilacz chyba 350( nie pamiętam bo jest teraz w naprawie )

opis: komp chodził dobrze przez pierwsze 3 dni ,jedyną grę jaką na nim mam to WoW . Objawy są następujące w czasie gry lub nawet jak jestem na necie ,a ostatnio jak jest tylko włączony i nic się na nim nie robi …sam się wyłączał !!

Jeśli jest nowy to na gwarancję i tyle.

Może jakieś spięcie się tworzy w gniazdku?(sprawdź na innym w domu).

To masz teraz kompa u siebie czy w serwisie jest?

Sprawdź go w trybie awaryjnym oraz napięcia w biosie.

Jest w serwisie odbieram w poniedziałek ale boje się , że jak przyjadę odpalę WoW lub nawet sam net to znowu będzie kapa :(( a po co mam go sprawdzać w awaryjnym ,jak pisałem ,że nawet bez windowsa się wyłączał sam …

To na bank wina zasilacza. Pamiętaj, by kupować MARKOWE!

Jeśli już mowa o zasilaczach :

Ale poczekałbym na analizę po odbiorze z servisu.

Jak będziesz go odbierał z serwisu, powiedz, żeby sprawdzili go jeszcze raz przy Tobie.

Racja.W sumie to nie wiadomo jak “przykładają” się do roboty…

Ja tez tak miałem ale zawsze się wylanczał dopiero po zaladowaniu systemu a wina była procka ;/

Witam ponownie . Dzwonił Pan z sklepu i mówił ,że u nich nadal chodzi …??? , ale może być tak że u mnie procek zaczyna mieszać i szaleję ,to wymieni mi procka na amd 6000 ,więc chyba spoko pożyjemy zobaczymy ,tam mam vista ale jak odbiorę to lecę z nim na XP i odrazu pakuje na maxa WoW z 8 h jak mi się nie wyłonczy ofc :stuck_out_tongue:

thx na razie , napisze w poniedziałek na czym się skończyło :stuck_out_tongue:

Włącz program Orthos i zobacz, czy się wysypie. Nawet u nich.

A co ten program pokazuje …??? żebym miał jakieś pojęcie jak tam pojadę :stuck_out_tongue:

Nic uruchamiasz, włączasz rozpoczęcie obliczeń i patrzysz się, czy komputer wyłączy się, czy będzie śmigał jak marzenie.

ok Thx ale jak go odbiorę to sprawdzę jaki zasilacz jest …bo coś też czuje ,że to zasiłka miesza :((( ok to do poniedziałku gdzieś , tak o 17

jest ok dostałem nową płytę nowy procek z 5600 na 6000 ,zasilacz bo ten trochę głośniej chodzi , wszystko smiga jak złoto :stuck_out_tongue: mam Vista i albo mi się wydaje albo moja jedyna gra WoW szybciej trochę chodzi niż pod XP :stuck_out_tongue: super sklepik :stuck_out_tongue: polecam jak ktoś chce z śląska namiary

http://allegro.pl/item405888344_slask_a … _raty.html

Daj spokój, taki badziew wciskają, a Ty ich polecasz :stuck_out_tongue: Chociaż wszystkie gotowe zestawy nadają się do tego samego…