Wyłączanie się komputera

Witam. Mam wielki problem, często wyłącza mi się niespodziewanie komputer. Mam laptopa firmy Acer, na początku myślałem, że to wina wentylatora, ale jednak chyba nie. Niechodzi tu o wyłaczanie się takie jak następuje podczas zamykania systemu tylko tak jakby ktoś nagle wyjął mi baterie z laptopa. Bardzo mnie to denerwuje szczególnie gdy przez dłuższy czas pracuję na komputerze i nagle wyłącza mi się pc. Proszę o pomoc…

Pracujesz na baterii? Może po prostu jest uskodzona?

Sprawdź na zasilaczu bez baterii…

Pracuje na baterii ale zawsze wtedy jest podłączony zasilacz. Jeszcze dodam, że najczęściej wyłącza mi się gdy np. coś instaluje, gram itd. I przez to nie moge zainstalować Ps bo wyłącza mi się podczas tej czynności laptop. Tak więc to raczej nie wina baterii

Byc może jest to spowodowane spadkami napięc na zasilaczu i dlatego komputer Ci się wyłacza. Gdy coś zaczynasz instalowac potrzeba wiecej energi i w tym przpyadku nasepuje spadek …

Niestety to też raczej nie bo mam dwa laptopy i tylko ten jeden się wyłącza…

ten sam model??

Nie jeden jest Hp drugi Acer… Już mnie denerwuje to, że cały czas moi rodzice mówią, że to jak go popsułem, i że niby go przepaliłem i teraz tak się wyłącza…

a może pamięć ram jest uszkodzona

Kiedys mi sie moj komputer tez wyłanczal sam z samosci i przypomnialo mi sie co zrobilem wyczysciłem i już sie nie wyłącza kup powierzte w spreyu i wyczysc moze pomoże…

Rozkręcałem i sprawdzałem czy może coś jest ale wszystko było czyste, ale na wszelki wypadek kupie i wyczyszcze. Zaniosę jeszcze go do jakiegoś informatyka czy kogoś, może on będzie wiedział…