Wyłączanie się komputera

(Szymon135) #1

Witam. Mam wielki problem, często wyłącza mi się niespodziewanie komputer. Mam laptopa firmy Acer, na początku myślałem, że to wina wentylatora, ale jednak chyba nie. Niechodzi tu o wyłaczanie się takie jak następuje podczas zamykania systemu tylko tak jakby ktoś nagle wyjął mi baterie z laptopa. Bardzo mnie to denerwuje szczególnie gdy przez dłuższy czas pracuję na komputerze i nagle wyłącza mi się pc. Proszę o pomoc..

(greh) #2

Pracujesz na baterii? Może po prostu jest uskodzona?

Sprawdź na zasilaczu bez baterii...

(Szymon135) #3

Pracuje na baterii ale zawsze wtedy jest podłączony zasilacz. Jeszcze dodam, że najczęściej wyłącza mi się gdy np. coś instaluje, gram itd. I przez to nie moge zainstalować Ps bo wyłącza mi się podczas tej czynności laptop. Tak więc to raczej nie wina baterii

(Chlystek) #4

Byc może jest to spowodowane spadkami napięc na zasilaczu i dlatego komputer Ci się wyłacza. Gdy coś zaczynasz instalowac potrzeba wiecej energi i w tym przpyadku nasepuje spadek ...

(Szymon135) #5

Niestety to też raczej nie bo mam dwa laptopy i tylko ten jeden się wyłącza..

(Chlystek) #6

ten sam model??

(Szymon135) #7

Nie jeden jest Hp drugi Acer.. Już mnie denerwuje to, że cały czas moi rodzice mówią, że to jak go popsułem, i że niby go przepaliłem i teraz tak się wyłącza..

(Waldemargrabarek) #8

a może pamięć ram jest uszkodzona

(Chlystek) #9

Kiedys mi sie moj komputer tez wyłanczal sam z samosci i przypomnialo mi sie co zrobilem wyczysciłem i już sie nie wyłącza kup powierzte w spreyu i wyczysc moze pomoże...

(Szymon135) #10

Rozkręcałem i sprawdzałem czy może coś jest ale wszystko było czyste, ale na wszelki wypadek kupie i wyczyszcze. Zaniosę jeszcze go do jakiegoś informatyka czy kogoś, może on będzie wiedział..