Wyłączanie się komputera

Witam, wczoraj grałem sobie w Counter-Strike 1.6, kiedy mój komputer w toważystwie dzwięku odpalanego samochodu nagle się wyłączył. Wyłączył lub nie, ponieważ:

-Lampka na obudowie komputera sugerowała, że jest on włączony.

-Monitor zachował sie tak, jakbym go wyłączył tj. nadał komunikat ,TRYB OSZCZĘDNY" a następnie wygasił się.

-Nadal słychać było pracę wentylatorów.

Pomyślałem więc, że to tylko jednorazowy błąd, i następnego dnia normalnie uruchomiłem komputer. Wszystko chodziło tak jak miało, jednak po około godzinie gry w ,Age of Empires Online" Komputer wyłączył się z takim samym dzwiękiem jak wcześniej. Przy próbie ponownego uruchomienia komputera po tym incydencie, bios po sprawdzeniu, czy w stacji dysków nie ma płyt z systemem wyłączył się, tak jak poprzedio, i bez przerwy wydawał dźwięk wiertarki, co zmusiło mnie do wyłączenia zasilania ponieważ bałem się o sprzet. Spróbowałem jednak ponownie, i po włączeniu przycisu ON. komputer na chwile włącza ekran a następnie znowu wydaje dźwięki wiertarki po czym wyłącza monitor. BIOS nawet się nie uruchamia. Proszę o pomoc, pierwszy raz spotkałem się z takim problemem.

PS. Te dzwięki nie są wydawane przez głośniki, tylko przez sprzęt.

Co może powodować takie coś?

a jaki masz system ?

Jaki masz zasilacz? Dźwięk wiertarki sugeruje mi uszkodzenie któregoś z wentylatorów.