Wylaczanie sie w trakcie pracy Toshiba Equium A100-01M

(Ondrej1955) #1

-o Witam ...posiadam toshibe Equium A100-01M...problem polega na jego wyłączaniu się podczas pracy...obecnie zdarza się to nawet po 3-4 min.Próbuję to z bateria i bez baterii..oczywiście na podłączonym zasilaniu....proszę o podpowiedz [-o<

(Semtex) #2

Za mało danych, jakieś komunikaty przed wyłączeniem, po ponownym uruchomieniu, sprawdzałeś w trybie awaryjnym, od kiedy się to dzieje,instalowałeś coś przed tym, aktualizowałeś system, jaki system ??

(Ondrej1955) #3

:frowning: Tak prawdę powiedziawszy napewno nie jest to spowodowane instalacja jakiegoś programu,gry...czy czegoś temu podobnego..nie bawiłem się z aktualizacja systemu....komunikat po włączeniu żaden się :x nie pojawia...

(system) #4

A podczas pracy nagrzewa się mocno?Bo może z chłodzeniem są problemy

(Ondrej1955) #5

Powiedziałbym ze normalnie 40-45 c..... #-o

-- Dodane 08.05.2010 (So) 20:53 --

:frowning: Dziś problem wrócił..już miałem dość ciągłego wyłączania się laptka...i chciałem przeinstalować system XP...w trakcie instalacji wyłączył się z 8 razy...zanim skończyłem....w trakcie instalacji sterowników...był spokój :x trwało to z 3-4 godz...a potem niestety to samo...co może być przyczyna.. :?: :?: #-o .proszę o podpowiedzi [-o<