Wyłączanie systemu/zwolnienie pracy aplikacji - problem

(Asik25) #1

Witam,

mam problem przy wyłączaniu komputera. Po kliknięciu na wyłącz pokazuje się na monitorze okienko z komunikatem: "kończenie pracy MSIDLE" - jedyną możliwością do "wyboru" jest natychmiastowe jej zakończenie. W momencie gdy czekam, program przemieli dane i nic się dalej nie dzieje, komp. się nie wyłącza... Wielokrotnie scanowałam cały system za pomocą Avastu i Ashampoo - poza zwykłymi pierdołami nic nie znalazły a problem nie zniknął...

Nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić...

Drugi problem to częste wieszanie się komputera i jego spore spowolnienie - zarówno programów jak i ładowania stron www (przykładowo otwarcie tej strony zajęło mi ponad 30 sek.). Pamięć nie jest zawalona: na 154 GB mam 100 GB wolnej oraz na drugim na 78 GB wolnego miejsca mam 25 GB, do łączenia się z netem używam modemu playa huawei model e176g .

Będę wdzięczna za wszelką pomoc,

pozdrawiam, Joanna

-- Dodane 12.10.2009 (Pn) 12:12 --

zapomniałam wspomnieć o jeszcze jednym ważnym problemie: system automatycznie ściąga wszelkie aktualizacje windows jednak nie jest w stanie ich zainstalować... nie ma również komunikatu, z jakiego powodu tak się dzieje... :frowning:

(Katalonczyk97) #2

wrzuć loga z Hijackthis http://www.dobreprogramy.pl/HijackThis, ... 12030.html

nic nie usuwaj jak ktoś ci nie napisze co. ja sie dopiero ucze wiec jeszcze wole nie mowic żeby nie narobic bałaganu.