Wyłączanie USB i kłopot z uruchomieniem pc

Problem sprowadza się do tego iż system nie ładuje się do końca tzn pojawia się pasek postępu logowania, klika bądź kilkanaście razy przeleci niebieski pasek i czasami na nim się kończy, czarny ekran i nic dalej:/ Czasami nawet zatrzymuje się pc od razu po biosie (sprawdza pamięć, zaczyna ładować system i zawiesza się). Dodatkowo jest też problem z USB. Jeśli uda się już uruchomić system okazuje się że opcja w biosie została zmieniona i wszystkie porty usb mam wyłączone (wykrywanie nowego sprzętu nic nie daje):confused: Pomaga tylko ponowny restart i zmiana ustawień biosu. Przypuszczam, że może mieć to cokolwiek z TYM postem, tzn podmienionymi plikami systemowymi:/ Aha, pracuję na winXP pro.

Na Twoim miejscu sprawdził bym jeszcze czy pozostałe ustawienia w BIOSie są trzymane. Może pora zmienić baterię ?

No może i kupię nową, ale czy bateria może powodować wydłużony start systemu bądź brak tego startu i zawieszanie się pc? Bo wirusów raczej nie mam, a tylko te pliki systemowe zamienione:/

Ja mniałem kiedyś problem z ładowaniem systemu i zawinił plik kernel32.dlli przez niego mialem problemy, mozliwe że i ty masz z nim problem