Wyłączenie Internetu


(Bandita1991) #1

Witam!

Poszukuję sposobu, lub programu, którym wyłącze internet i wszystko co z nim związane.. chodzi mi o to żeby włączyc internet tak jakbym odłączył kabel o sieciówki, bo mam stałe łącze. Chciałbym inny sposób ni ż odłączenie kabla, lub wyłączenia połączenia w "połączeniach sieciowych". Najlepiej żeby był to program, a i ważne jest jeszcze to aby internet był wyłączony nawet gdy zaloguje się do innego użytkownika.. mam WIN XP PRO

Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję :lol:


(boczi) #2

A dlaczego nie odpowiada Ci czasowe wyłączenie połączenia sieciowego lub odłączenie kabla? :?


(Kiepas) #3

ja łącze sie przez karte sieciową i zawsze jeżeli już to wyłaczam połączenie sieciowe. Można jeszcze wyłączyć Switch'a o ile takiego posiadasz!


(Bandita1991) #4

Ponieważ mój brat nauczył się podłączać kabel i włączać połączenie sieciowe... A jużkilka razy zepsuł kompa i wole nie ryzykować. Narazie dostęp do internetu ma ograniczony :smiley: Ale już nie kerujcie sie jakimiś programami do zabezpieczania kompa przed nieproszonymi osobami, ani jakimiś blokadami rodzicielskimi. Nadal chodzi mi o to co w temacie:)


(boczi) #5

Taki program równa się z aplikacją chroniącą komputer przed nieproszonymi osobami. Np. stworz konto goscia bez dostepu do sieci. :slight_smile:


(Kiepas) #6

hmmm może zrób mu osobny profil na kompie :smiley: i wyłącz w nim sieć


(Kojot) #7

Z tego wnioskuje, że masz już dwóch użytkowników w kompie :slight_smile:

Poprostu wyłącz drugiemu dostęp do sieci tak jak piszą to Kiepas i boczi :slight_smile:


(Bandita1991) #8

Jak to zrobić :shock: bo nie wiem :smiley:


(boczi) #9

http://banita.pl/konf/smbuprwinxp.html


(Damian) #10

Mozesz tez w ustawieniach połączenia sieciowego zmienić jedną cyfre na początku IP i braciszek już z internetu nei skorzysta :slight_smile:

Tylko zapamiętaj zmienioną cyfre :smiley: