Wyłączenie sprawdzania podpisu w instalatorze 7

Witam, czy ktoś się orientuje jak zmusić instalator Windowsa żeby wczytał niepodpisany sterownik? Niestety w przypadku x64 po wybraniu sterownika po chwili wywala błąd, żeby wybrać opcję załaduj sterownik aby załadować steronik x86 i x64 z pamięci masowej i ostrzega mnie, że wgranie sterownika niepodpisanego spowoduje, że system stanie się bezużyteczny. Po odpaleniu wersji x86 wszystko jest ok, tak więc wnioskuję, że to wina braku podpisu.

Tutaj jest rozwiązanie

http://windows7forum.pl/jak-obejsc-podp … any-4274-t

pawcio1212 , dzięki za linka, ale niestety nie jest dla mnie pomocny, ponieważ tam są wskazówki do zainstalowanego systemu, a ja go jeszcze nie mam wgranego, ponieważ na partycjonowaniu wywala, że nie widzi dysku, a po wczytaniu sterownika wywala mi komunikat, który napisałem w pierwszym poście. Swoją drogą gdybym miał problem z zainstalowanym systemem, nie zawracałbym nikomu głowy, bo rozwiązanie dla tego przypadku znalazłem wczoraj w przeciągu nie więcej jak 10 sekund. Próbowalem też odpalić instalator wciskając F8 i wybierając żeby wyłączył sprawdzanie podpisów, ale nic to nie dało. Właściwie temat można uznać za nieaktualny, ponieważ znalazłem na necie, że problemy tej natury ma tylko polski x64, angielski takiego problemu nie ma. Kolega ma akurat angielskiego Windowsa, więc sprawdziłem i faktycznie łyka sterownik, tak więc zainstaluję angielskiego Windowsa na swój klucz, potem wgram polskiego LP, albo może i nawet zostawię j.angielski i po problemie…