Wyłączenie wychodzenia ze st. wstrzymania przez USB

Co trzeba przestawić w BIOS’ie, żeby komp niewychodził ze stanu wstrzymania przez poruszenie myszki (niereagował na USB)?? Mam ustawione S1(wyłącza dyski, zegar proca itp… a działa tylko chłodzenie). Proszę o szybką odpowiedź, z góry thx!!

tego w biosie się nie robi:) w właściwościach pulpitu szukaj, w zakładce wygaszacz ekranu i zasilanie, tam są opcje odpowiedzialne za hibernacje, stan wstrzymania itd

Ale tam jest do wyboru, w jaki sposób ma być wprowadzony w st. wstrzymania, a mi chodzi o wyprowadzani ze st. wstrzymania, a dokładniej, żeby sie nie dało przez muszke USB (bo mam bezprzewodową i ciągle mi sie komp włącza, zamiast “spać”)

a wyłącz stan wstrzymania

nie oto mi chodzi!! Chodzi mi o jak bierzesz st. strzymania Start > Wyłącz komputer > Stan wstrzymania i przechodzi w st. wst, a jak ruszysz myszką to sie obudza. A mi chodzi,żeby sie nie włączał (dalej był w tym stanie wst.) przez ruszenie myszki USB , czyli jakby wyłączenie obsługi USB w stanie wstrzymania, że jak ruszysz myszką to dalej będzie uśpiony. Tera rozumiesz??

hehe nie zbytnio:) ale jak widać nie tylko ja:)

Dobra myszke wyłączam na czas wstrzymania. Temat można bloknąć.