Wyłączenie zapisywania jakichkolwiek rzeczy przez strone

Witam, mam pytanie.

Natomiast, czy jest możliwość wyłączenia przy Mozilli Firefox zapisu jakichkolwiek danych (cookies, ustawienia, historia, pamięć podręczna, dane formularzy itp.), czyli po prostu aby nic nie zapamiętywała tylko otwierała te strony.

Proszę o szybką pomoc bo sprawa dosyć pilna.

Przy okazji witam wszystkich gdyż jest to mój pierwszy post i przepraszam jeśli zły dział. ;]

Jest. Nazywa się “tryb prywatny” i jest aktywowany skrótem Ctrl+Shift+P lub z poziomu menu

Tryb Prywatny juz dawno sprawdzałem.

Niestety w trybie prywatnym “coś” zapisuje do czasu jego opuszczenia/wyłączenia przeglądarki.

Musze cos zrobić aby wcale nic nie zapisywał.

Opcje–>prywatność–>Program Firefox… i tam dajesz “nie będzie pamiętał historii”

To samo… czyli jednak musi być coś co wyszukiwarka zapamiętuje…

Chodzi o kilkukrotne głosowanie w danej sondzie, da się głosować kolejny raz ale po usunięciu wszystkiego z przeglądarki, i chodzi mi o to aby może wcale nic nie zapamiętywał i dało by sie to robić bez ciągłego usuwania.

Może ktoś potrafi pomóc ?

A jak użyjesz: Narzędzia > “Wyczyść historię przeglądania…”, zaznaczysz tam wszystko i klikniesz na “Wyczyść teraz”, bez wyłączania przeglądarki to to możesz ponownie zagłosować?

Spróbuj Narzędzia > “Opcje…” > Prywatność i wybierz tam “będzie używał ustawień historii użytkownika” i odznacz wszystkie ptaszki i zobacz czy możesz zagłosować.

Dziękuje bardzo, działa ! :smiley: =D>