Wyłączenie zintegrowanej karty graficznej

(Ford Fokus) #1

Witam, mam zintegrowanego Radeona X300, przed chwilą z powodzeniem podłączyłem nowiutkiego GF 7600 :mrgreen: I teraz mam pytanie, bo przy włączaniu dalej jest napisane 896MB RAM (128 MB zabiera zintegrowany Radeon) więc czy musze wyłączyć tą karte ręcznie? (monitor już mam podłączony do GF) czy jak zainstaluje teraz do niego sterowniki i zresetuje kompa to samo się wyłączy? Gdzie jest ta opcja w biosie (mam bios AMI)?

:slight_smile:

(Meason) #2

Musisz to wyłaczyć w BiOSIe. Zakładka Integrated Peripherals lub Chipset configuration

(Ford Fokus) #3

Też tak zrobiłem, ale po przełączeniu opcji Primary graphic coś tam (chodzi o to która karta graficzna ma być używana, zintegrowana czy ta na PCI-E) to na monitorze widziałem tylko NO SIGNAL, ale komputer się ładował -.- Zresetowałem bios zworką i sie zaczęły jaja, w skróconej wersji to siedze teraz na viście i szacuje straty w danych. Mimo wszystko dzięki za chęci ;]

(Meason) #4

TO nie możliwe żebyś stracił dane od zresetowania BIOSu. Co najwyżej data i godzina :stuck_out_tongue:

(Michal Kolatek) #5

Pewnie kolejność startowania grafik.

Szukaj GPU On Board.

(Ford Fokus) #6

Nie było czegoś takiego ;/

Tak właściwie to mam inny problem, miałem Viste ok wszystko grało, mogłem podziwiać mojego Geforce 7600GS w akcji 8) Wróciłem na XP, a tu 4 litery że tak powiem :-o Sterowników do Nvidii sie nie da zainstalować bo wyskakuje taki błąd:

gdfghm3.th.jpg

We właściwościach ekranu wygląda to tak:

fdgdfsg1.th.jpg

Ale podczas włączania komputera wyskakuje nazwa karty itp. pisze Geforce 7600GS VGA blablabla 256MB BIOS blabla, na Viście działało! :frowning: Jak mam tą karte na XP zainstalować? :frowning:

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 21:20

Nieważne... Wszystko gra.