Wyłącznie automatycznego wyciszenia

Jeśli był taki temat to z góry wybaczcie jednak wyszukało mi tylko taki który poszukuje programu do automatycznego wyciszania.

Niestety ja mam inny problem. Otóż, w W7 jest możliwość wyciszenia dźwięków gdy wykryje komunikacje głosową.

Jako że jestem zatwardziałym graczem i bez komunikatora się nie obejdę to posiadam program Mumble.

Wyciszanie automatycznie mnie denerwuje więc na świeżym systemie sobie go wyłączyłem.

Wszytko było dobrze do czasu gdy postanowiłem zainstalować program Mumble w wersji testowej, nie usuwając poprzedniej.

Jednak pech chciał że oba programy działały ale przestało działać “Nie rób nic” w opcjach komunikacja.

Myślałem że problem ustanie jak odinstaluje jeden program. Tak też zrobiłem. Problem nie ustał więc próbując usunąć z rejestru wszystko co widniało z nazwą Mumble. Niestety nie poskutkowało.

Zauważyłem jednak problem z mikrofonem i że w urządzeniach do nagrywania pojawiła mi się jedna pozycja.

Pierwsza to: “mikrofon” którą miałem cały czas oraz druga która jakiś czas temu się pojawiła, “Front Mic”

I widziałem że mikrofon przeskakuje między tymi dwoma pozycjami więc wyłączyłem tą co niedawno się pojawiła i problem z przeskakiwaniem ustąpił, ale wyłączenie wyciszenia dalej nie działa.

I tutaj moje pytanie. Czy da się jakoś w rejestrze wyłączyć permanentnie automatyczne wyciszanie?

Mój komp, daje świeżo z everesta kilka pozycji:

Płyta główna:

      Typ procesora QuadCore Intel Core 2 Quad Q8300, 2000 MHz (6 x 333)

      Nazwa płyty głównej ASRock P45DE3 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

      Mikroukład płyty głównej Intel Eaglelake P45

      Pamięć fizyczna [TRIAL VERSION]

      DIMM1: Samsung M378B5673DZ1-CF8 2 GB DDR3-1066 DDR3 SDRAM (7-7-7-20 @ 533 MHz) (6-6-6-18 @ 457 MHz)

      Typ BIOS'u AMI (08/10/09)

      Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)


    Ekran:

      Karta wideo ATI Radeon HD 4800 Series (1024 MB)

      Karta wideo ATI Radeon HD 4800 Series (1024 MB)

      Akcelerator 3D ATI Radeon HD 4890 (RV790)

      Monitor Acer X183H [18" LCD] (LEJ0C001400C)


    Multimedia:

      Karta dźwiękowa ATI Radeon HDMI @ ATI RV770/790 - High Definition Audio Controller

      Karta dźwiękowa VIA VT1708S @ Intel 82801JB ICH10 - High Definition Audio Controller

Proszę o pomoc i z góry przepraszam za kolejny temat jeśli takowy był.