Wyłączony M. Zadań,oglądanie ukrytych plików oraz inne probl

Witam

Również mam problem z menadżerem zadań, tak samo jak regeditem- oba zostały “wyłączone”. Jestem prawie pewny że to infekcja, ponieważ problem wystąpił po odpaleniu podejrzanego pliku z neta. Poza tymi dwoma objawami nie mogę rónież oglądać ukrytych plików, tzn. po włączeniu widoku ukrytych plików i folderów nic się nie zmienia. Kolejnym problemem jet trudnosć w przglądaniu dysków, lokalnych jak i wymiennych. Po dwukrotnym kliknieciu Windows pyta jkim programem otworzyc, musze “eksploroac” dyski by je przeglądać. O to log:

http://wklejto.pl/70107

Hej,

Na dzień dobry wrzuć logi ze skanowania programem OTL. Instrukcję i sam program znajdziesz w poście OTL, GMER, RSIT, DDS i inne instrukcje.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Log źle wklejony w dwojaki sposób. Po pierwsze nie obejmuj linków do logów w żadne tagi, po drugie nie wklejaj loga poprzez Przeglądaj… , tylko ręcznie kopiujesz jego zawartość w pole do wklejania tekstu.

Lepiej będzie jak zamiast wklejto.pl będziesz używał wklej.org lub wklej.to.

Zablokowany edytor rejestru i menadżer zadań oraz ogólne problemy z systemem wskazują na infekcję Sality.

Na początek jednak dla pewności podaj logi linkowane wyżej.

Z OTL podajesz obydwa logi Extras.txt + OTL.txt.

zryty , nazwij temat konkretnie i bez bezsensownych skrótów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978