Wymagania NFS:CARBON

Chyba twórcy gier na łeb spadli. Oni chyba myślą że ktoś nowego kompa będzie kupował żeby sobie w ich gre pograć. No bez jaj :wink:

te wymagania nie są wcale taki kosmiczne w porównaniu np. z gothic 3 . A pozatym się nie przejmuje bo mój komp to i tak wyciąga na max detalach. :wink:

Umiesz czytać, to czytaj! Wątpie, ze ta gra pojdzie płynnie na takim cfg, no chyba,że masz na mysli testu typu SLAJD SHOW :smiley:

Tegoroczny NFS Most Wanted miał podobne, wiec wcale na łeb nie upadli :wink:

Zreszta jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co siem ma :slight_smile: Chetnych na gre napewno bedzie wielu :slight_smile: Mnie osobiscie gra bardzo sie podoba, chodz kilka rzeczy bym zmienił :stuck_out_tongue:

Zgadzam się

Jednak mi na 1gb śmiga, że mmmm :slight_smile:

i ja mam 512 ramu i mi tez smiga, ze mmm

Pójdzie mi na sprzęcie::

Intel 2,2

GF MX440 64

768 RAM

??? Prosze o pomoc

Nie, grafa nie jest obsługiwana.

ja mam celeron 2.5 ghz

ATI radeon 9550

384 RAM

i smiga na max detalach 800x600 wszsytko pieknie zero ciec :slight_smile:

shader detale też na max.?

wszsytko na maxa mowie powaznie

nic nawet nie podkrecalem :slight_smile:

Ja mam celerona 1,7 GHz 768 MB Ramu i Ge Forca 2 mx400 64 mb, Podobno ta grafika nie jest obsługiwana, ale w fife 07 tez nie była obsłgiiwana a gra mi śmiga na full opcjach ładnie.

Kupiłem carbona i co sie okazało, wszystko sie zainstalowało, gra odpala tylko ze jest problem od razu cos sie chrzani (brak textur jakiś dam screena)

carbonik3.jpg

Dodam że most wanted i fifa 07 działają dobrze.

Jak myslicie da się coś wykombinować czy lepeij sprzedać grę???

Ja ma GF 4 Mx440 64

768 RAM

celerona 2.2

i mi nie chodzi, jest coś takiego jak na screnie powyżej od kolegi, da sie to zarobić?? Pomórzcie :!:

no u mnie też tak jest i mam mx 400

kupić nową grafike :smiley:

Żeby grafika kosztowała 5 zł to bym kupił bez problemu1 tylko szmal nie chodzi piechtą! a niema plików zastępczych które chodzą na starszych kompach??? bo do Gothic 3 są i mi śmiga! jak wiecie to pomóżcie bo chce po pykać :cry:

Aż ze smiechy bym gacie zmoczył.Ty sie zastanów co ty piszesz. Napewno niemasz na max detalach na 100% wiem bo miałem radeona 9550 i w mows wandecie na maxa sie cieło jak diabli. a Carbon na moim sprzęcie i już na max detalach wszystko shadery max i włączone rozmazywanie gra idzie około 20 FPS (mieżyłem frapsem). Więc na twoim sprzęcie na max to szło by jakies 3 FPS

AMD 1700+, 512MB Kingston 333 i NVidia 3 Ti 200

na najnizszych detalach dalo sie grac nawet dosc plynnie, ale nie jest to to co tygrysy lubia najbardziej :wink:

Athlon 64 2800+ , 512 MB 400, Ati 9600 256MB chodzi plynnie na high.

Athlon 64 2800+ ,512 MB Geil 400, Ati 9550 128MB - ustawienia na medium ale ze zmniejszonymi detalami otoczenia.

Jestem mile zaskoczony wymaganiami tej gry i wcale nie sa one takie olbrzymie jak to podaje producent…

na moim kompie(jest w podpisie) śmiga bez zacinek co prawda na min. detalach ale śmiga na wyższych nie próbowałem!

To mój sprzęt:

AMD Athlon 2600+ 2,1GHz

GeForce FX5700 256mb

512 Ram Kingstone

Jak myślicie pójdzie??

spoko stary, powinno pójść

niewiem czy mi pójdzie:

celeron 2.2

768 RAM

GeForce FX 5500 256 mb (128bitów)

reezor11 napewno ;]