Wymagania windows vista

Witam

Mam zamiar sciągnąć sobie vistę buisness w ramach programu

MSDN AA. W związku z tym proszę o podpowiedz czy vista będzie poprawnie działać na moim sprzęcie :

procesor Intel Pentium 4 2.80GHz

pamięć 512 MB

grafika NVIDIA GeForce FX 5200

płyta główna ASRock P4i45PE+

karta dzwiękowa zintegrowana C-Media AC97 Audio Device

karta sieciowa Realtek RTL8139/810x

Witam.

Tak Vista będzie Ci dobrze chodziła.

Jeszcze tylko zależy do czego jej będziesz uzywał, jeśli programy graficzne, zaawansowana obróbka Video , przydało by się wtedy dokupić kość ramu 512 :slight_smile:

Złączono Posta : 03.01.2007 (Sro) 17:44

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=97

Dzięki za odpowiedz

Ps. może wiesz czy wersja visty w MSDN AA jest w wersji angielskiej czy polskiej bo niestety nie mogę znależć odpowiedzi

Z góry dziękuję za odpowiedz

Dołączająć czy Vista mi pójdzie w miarę dorbrze?

Intel Celeron 2000 MHz

Radeon 9800 256 MB

768 DDR RAM

Złączono Posta : 03.01.2007 (Sro) 18:26

Tylko w angielskiej.

poleci ale bez Aero Glass i przy pracy z kilkoma programami bedzie sie mulic

a może wiesz czy dostępna będzie wersja polska w MSDN AA po

oficjalnej premierze polskiej wersji na rynku

Z tego co się dowiadywałem, będzie tylko angielska, ale Microsoft zmienia zdanie, także zobaczymy, po premierze

nie opowiadaj aż takich głupot, mam procka 2. ghz, 576 ram czyli mniej niż kolega, mam antywira/gg/poczta/office, i słucham muzy/ogladam filmy i nie muli nic.

Jeszcze jedno, dzięki możliwości usługi prefeth, system po ok tygodniu optymalizuje tak ram, że komputer przyspiesza

A przy tych parametrach:

  1. AMD Athlon XP 2400+ (podkręcony do 2 GHz)

  2. 1,5 GB pamięci RAM

  3. GeForce 6600GT - 128MB

??

pójdzie ładnie, tak ciężko na stronie http://www.vista.dobreprogramy.pl sprawdzić wymagania sprzętowe ?

Sprawdzałam, ale wiadomo, zawsze bardziej się liczy słowo eksperta :slight_smile: czyli osoby, która ma Vistę, testowała ją i wie na co tę Vistę stać :wink:

:x

Jak by miał nawet:

Procek 1,2GHz

Radeon 9500 125 MB

512 DDR RAM

To Aero Glass i inne cuda ładnie by mu chodziły… Jak ktoś nie miał styczności z tym OS’em niech lepiej się nie wypowiada Ok?!

Złączono Posta : 03.01.2007 (Sro) 23:56

To już zależy od uczelni. Uczelnie mogą udostępnić obraz iso Visty PL ale na swoim serverze szkolnym… Najlepiej idź się spytaj Admina.