Wymarzony komp

Wyobraźcie sobie, że macie 50 000 złoty na nowy komputer(w tym myszka, klawiatura, drukarka),laptop, telefon, psp, i inne gadżety…

Piszcie co byście se kupili.

Ja bym sobie kupił E90 na 100% a z komputerem to bym poczekał…

ja bym kupił sobie komputer stacjonarny za jakieś 5000 złotych a resztę do banku.

Do banku?? Żeby pieniądze nie lubią leżakować a procent z tego marniutki… ja bym wreszcie zagrał na giełdzie konkretniej:)

Żeby stracić? :mrgreen:

Możecie wierzyć czy nie, ale granie na giełdzie nie jest wcale takie ryzykowne jak się wydaje. Bardziej ryzykuje się otwierając włąsny biznes, a z giełdy można mieć dużo wyższe zyski…:slight_smile: no ale nie mam i tak 50000 na zbyciu:P

To może założyć jaką firmę/sklep komputerowy???

może coś takiego:

http://allegro.pl/item312252516_superse … x400g.html

:slight_smile:

a ja bym chciał taki komputer który nie będzie się wieszać, będzie działać zawsze szybko i stabilnie:)

Kilka tysięcy poszłoby na kompa, trochę na laptopa, PSP wziąłbym napewno, do tego może N95. Np. coś takiego:

komp

laptop

PSP

N95

dołożył do tego kompa co mam proca QX9650, kupił 4GB Cruciali Lanfest, złożył sobie chłodzenie wodne na wszystko co wymaga odbioru ciepła, kupił monitorek 30" Dell z HDMI/DisplayPortem (matryca bodajże tam PVA czy S-PVA siedzi :stuck_out_tongue: ), kupił klawiaturę Razer Tarantula, lepsze głośniki + dźwiękówka X-Fi Xtreme gamer no i jeszcze poprawki estetyczne bym wprowadził , telefon ten co mam mi wystarcza, kupiłbym PSP+PS3+ Telewizor 40" full HD + głośniczki do tego ;p. No a za resztę kupiłbym sobie jakieś fajne autko abym miał czym ganiać do sklepu po nowe części :mrgreen:

konfiguracja

Jak się ma kompa to po co nowy mnie szkoda byłoby pieniędzy na takie pierdoły :P.

Jedynie co za te pieniądze chciałbym kupić to bardzo dobrej klasy monitor LCD 17 calowy ( większy mi niepotrzebny ) i samochodzik do 5 tyś max 6 reszta do banku.

Strasznie jestem mało wymagający :wink:

Wymarzony zestaw komputerowy już posiadam i jego najważniejsze dane widnieją w podpisie :stuck_out_tongue:

Planowałem kupić za niedługo gf 8600… ale rezygnuje z pakowania kasy w kompa, musze sporo części wymienić, ale w rowerze :wink:

Ja kupiłbym kino domowe z Telewizorem Full-HD i głośnikami. To tego jakąś wysokiej klasy nokię (np. N95), komputer też jakiś “dzisiejszy” tak do 5 000 zł. Może jeszcze Laptopa do tego i to wszystko.

Na kompa ze 3k lepszego nie potrzebuje, do tego lepsze głośniki plus b. dobrej jakości monitor 19’.

Do własnego pokoju telewizor ze 26’ + jakieś DVD. reszte czyli ze 40k oddałbym rodzicom :stuck_out_tongue: Oni także mają dużo do kupienia :slight_smile: .

Wymarzonego kompa już mam (laptop HP Pavilion dv6640ew) :slight_smile:

Kupiłbym do niego jakąś fajną mychę i torbę :):slight_smile:

Telefon co mam (k550i) mi pasuje i to nawet bardzo :smiley:

Na pewno kupiłbym sobie TV 42" z FullHD a do tego PS3 lub Xboxa360 oraz PSP.

Rower i zegarek też się przydadzą :smiley:

Resztę bym dał starszym - bardziej jej potrzebują niż ja :wink:

IMO masz BARDZO skromne marzenia ;]

U siebie bym wymienił procesor na jakiś z wysokim zegarem 2/4 rdzeniowy, dołożyć do 4 GB ramu, Windows Vista Home Premium 64 bit, Dysk 500GB, Porządna obudowa z bardzo cichym chłodzeniem, jakiś monitor DELL 22’’, Logitech G25 … No i laptopa HP Pavillion DV6699 ;). No i oczywiście grafika pokroju 8800GTX lub lepsza ;] Głośnikami, powiedzmy, Creative GigaWorks i kartą dźwiękową x-fi fatal1ty też bym nie pogardził ;]

ja bym wydał na przyjemności związane z naturą :P:P:P:P HAHA

Tv 32’ mam,kompa [wystarczającego w zupełności] z monitorkiem 22’ mam i głośniczki też mam,Xboxa 360 i foniacza też,jeszcze jakieś kino domowe i wszystko będzie^^ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: