Wymiana doswiadczeń

(Zentuk2) #1

Mam takie pytanie.Gdzie na forum można porozmawiać na temat wymiany

doswiadczeń działania różnych programów do zwalczania szkodników .Wiem,że szereg programów jest w uzyciu,ale każdy ma trochę inne doswiadczenia.Aplikacji Antyspyware jest naprawdę mnóstwo,ale każdy program inaczej sie sprawdza u poszczególnych użytkowników.A opis programu,który jest podawny przed pobieraniem nie zawsze póżniej się sprawdza w praktyce. NP. niektóre programy zajmuja zbyt wiele pamięci,szczególnie te ,które maja działac na biężąco,w rzeczywistości.

Uważam ,ze portal "Dobra Programy " jest pewnym i sprawdzonym żródłem informacji.Ja najczęściej ściągam programy właśnie stąd.

Też by sie przydała wymiana opinii na temat innych portali z Downloads,bo nie zawsze sa one bezpieczne dla pobierajacych pliki. Powinna być w Sieci czarna lista takich stron,na które raczej nie powinno sie zagladać.Wówczas może by sie ukróciło zakładanie takich stron.

Chciałbym jeszcze raz poprosić o podanie mi jakiegos miejsca ,gdzie można sie wypowiadac na temat działania w praktyce programów do zwalczania spyware oraz poczytać o doświadczenia innych .

Serdecznie Pozdrawiam!!

(Joan Sunshine) #2

Bezpieczeństwo i logi ew. oprogramowanie. Z tym że takie tematy zwykle lecą do kubła, bo zaczyna się przekonywanie innych do swoich racji i udowadnianie, że "mój antywirus jest najlepszy na świecie". Poza tym było tego dużo, więc użyj opcji szukaj :slight_smile: