Wymiana elementów w PC

Witam, jak narazie wnętrzności mojego blaszaka wyglądają tak:

Zasilacz : Tracer 4Life/400 230V

CPU: AMD Athlon 64 X2 4850e

RAM: 2,00GB 2-Kanałowy DDR2 @ 358MHz

Płyta główna: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-M56S-S3 (Socket M2)

Grafika: 256MBNVIDIA GeForce 8600 GTS

I tu pojawia się pytanie, chciałem zmienić kartę graficzną i dokupić 2gb ramu ale nie jestem pewny czy nie musze także wymienić płyty głównej, zasilacza i procesora, chodzi mi o to żeby komputer był do gier i powiedzmy dawał rade na high w tych nowszych produkcjach. Co do ceny to mam około po 350 zł na każdą rzecz (wolałbym taniej ale jak mus to mus). Gdybyście mogli mi podać najlepsze rozwiązania, byłbym niezmiernie wdzięczny.

Zasilacz kwalifikuje się do wymiany (wyjaśnienie).

Jeśli chcesz grać to procesor i karta graficzna do wymiany.

Na przykład

AMD Phenom II X4 945 (musisz uaktualnić bios do wersji F6H)

OCZ CoreXStream 500W

Gigabyte Radeon HD7770 1024MB rev. 2.0

Jeśli możesz więcej przeznaczyć na kartę graficzną to np. Asus Radeon HD 7790, 1GB DDR5

*Przykładowy sklep

Za ta kasę to kup przede wszystkim zasilacz, pamięć. Napisz ile masz kasy ogółem 350zł na każdą rzecz bo najpierw piszesz tylko o karcie i ramie.

Zasilacz około 250-300zł dobrej klasy modularny, pamięć około 120zł najlepiej kupić drugą identyczną kość.

No ok, a płyta główna nie jest do wymiany? O ile wiem to posiada sockety pci 1.0 a 7790 jest na 3.0. Na całość myślę że miałbym około 1200

EDIT: Jeszcze jedno, jesli nie chciałbym wymienic a kupic całość nową pomijając dysk, tak w okolicach 1600zł to jak najlepiej ?

EDIT 2 : Wybrałem na szybko całość, moglibyście przejrzeć i ewentualnie podac mi tańsze zamienniki o tej samej wydajności ?

Mój błąd :x więc podaje linka do tego:

http://imageshack.us/photo/my-images/405/5cd9.jpg/

Też jestem za nowym komputerem.

Napisz w wybor-komputera-zestawy-komputerowe-t267420.html