Wymiana grafiki do 250zł

Witam.

W moim komputerze mam dość starą karte graficzną a mianowicie GF 64mb MX440.

I jest mały problemik bo właśnie wyszła nowa gra NFS CARBON :lol: i już sie cieszyłęm że niebawem w nią zagram… ale niestety potem mój zapał ostygł, gdyż przezytałem w wymaganiach że ta karta gra nie będzie działała z kartami graficznymi typu GF MX…

I właśnie w zwiążku z tym mam pytanie: Jaka jest najlepsza karta graficzna na AGP do kwoty ok 250zł???

interesuje mnie zarówno nowy model jak i moze być używany np z giełdy chdzi mi tylko jaka karta ma najlepsze osiągi w tym przedziale cenowym.

Prosiłbym o szybką odpowiedź gdyż gra bedzie lada dzień na moim biórku i chciałbym żeby mi chodziła :smiley:

z góry dzięki

reszta konfigu,proc,zasilka :!:

9800pro

http://www.allegro.pl/item133024741__at … azje_.html

Karta graficzna: minimum 64 MB (NVIDIA GeForce 3, ATI Radeon 8500 lub lepsza)

Radeona 9500 można go nieżle podkęcić, lub 9600-9700pro, najlepiej dozbieraj z 70 zł i kup 9800pro 128 MB 256bit, jaki masz zasilacz, pł gł.

Na oficialnej stronie EA pisze że NFS Carbon wyjdzie:

mam zasilacz 300W.

Czyli polecacie radeonki od 9600 do 9800…

to najlepiej byłoby zainwestowac troche i zakupic sobie tego radeona 9800?

jakiej firmy? Podaj reszte configu.

raczej tak.

a więc tak…

zasilacz mam firmy codegen-s 300wat. Model 300X1

a płyta główna to KAU3805391 AU13-L.

To jak podejdzie pod ten zestawik ten RAdeonik 9800pro?

:mrgreen: oh ten Codi… wymień natychmiast :wink:

takiej płyty nie znam, anie google nie znają. (albo źle szukam… :wink: )

czyli na tym zasilaczy to nie ruszy?

a tak wogule to jestem winien pare słów wyjaśnienia, gdyż to nie jest mój sprzęt tylko kumpla, i to ja pisałem w jego imieniu i nie znam wszystkich szczegułów i wiem tylko tyle co mi czasem w sms’ie napisze :slight_smile:

wiem ze ta płyta ma slot agp i moze współpracowac z kartami VGA o napięciu 0,8V i 1,5V w trybie agp4x lub 8x i zapewnia przepustowosc magistrali 2,1gb/s…

tyle mi napisał w sms’ie…

to co proponujecie w takim wypadku?

bo kumpel ma 300zł i planował kupno samej grafiki za taką sumke…

to co byście radzili zrobić w tej sytuacji?

ruszyć może i ruszy. Ale ten zasilacz to bomba. poszukaj informacji o nim w necie. Dowiesz sie co powoduje Codi… :wink:

Proponuje Fortrona 350W z allegro (MDN).

Do tego jak się uda to ten 9800 a jak się nie uda to 9500@9700.

ok wielkie dzięki za rady.

Pozdrawiam