Wymiana grafy

Ale oczywiście, jak GF 8800GTX/GTS wyszło, to nikt nie zauważył, że pierwsze wersje sterów też są do d…, bo część gier zwyczajnie nie trybiła z tymi kartami.

Za 300zł lepsze będzie MSI 9600GT 512mb’owe z 2-slotowym chłodzeniem.

Dokładnie tak jest, ale jeśli bierzemy sterowniki ze strony producenta, specyficznie do modelu AGP na niezaśmiecony os, to nie ma z nimi problemów wydajnościowych/stabilnościowych. Problemem jest tylko oc, bo niestety z menu overdrive nie idzie z nimi podziałać, a większość nieoficjalnych narzędzi potrafi być bardzo niestabilnych… ale cóż, taka cena bardzo wysokiej wydajności na agp :slight_smile: Z resztą dla chcącego nic trudnego, można je podkręcić zmieniając bios… U mnie np overdrive pozwala tylko na autotune, po czym nie zapisuje ustawień przetaktowanych, ale po przebiegu testu łatwo mogłem zauważyć że mój 3850 bez problemu lata z 669/829 na 770/950 (czyli do końca skali :slight_smile: ), no i poza tym w ati tray tool troche go pokatowałem 3d testem przy taktowaniach 820/1025 i też nie miał problemów…

Ogólnie trzeba powiedzieć że poważne problemy z nowymi radkami na agp są tylko dla użytkowników niepotrafiących czytać :slight_smile: