Wymiana karty graficznej i sloty

Witam, a więc mój problem wygląda na tym że jestem całkiem zielony na temat "środka"komputera. Niech przejde do sedna. Chodzi mi o to aby wymienić kartę graficzna mam: Nvidia GeForce GT 220 Nazwa płyty głównej: MSI P6NGM-FD (MS-7366). Chciałbym do swojego blaszaka włożyć Nvidia GTX 560, lub coś o podobnych specach. Ponieważ chce podwyższyć ilość FPS w grach. A więc czy da rade włozyć do tej płyty głównej tą kartę graficzną, a jeśli nie to proszę o podpowiedź jaka karta może mi dać własnie podobną wydajność.

BTW: Jeśli pisze w złym temacie to przepraszam i proszę o przeniesienie ponieważ to mój pierwszy wątek. :smiley: :smiley: :smiley:

Jaki masz procesor i zasilacz?

Inter Core 2 Quad Cpu Q8300 4x 2.5 GHz

A zasilacz nie jest problemem, moge go wymienić lecz nie moge teraz sprawdzić bo nie jestem w domu, i niepamietam.

Lecz podaj jakieś możliwości jak coś :slight_smile:

Cześć

Jaki budżet możesz przeznaczyć na kartę?

około 700- 800 zł nie licząc oczywiście zasilacza.

Cześć

Może coś takiego:

Radeon HD7850 1024MB DDR5

albo coś takiego:

Radeon HD 7850 OC 2GB

Albo poczekaj jeszcze na inne propozycje.

U ciebie problemem jest

Nie powiem że złe lecz czy do mojego blaszaka nie dało by się włożyć GTX 560 ponieważ mogę trochę taniej kupić z pewnego źródła. Tak więc czy GTX 560 by wszedł ?

Dodane 24.01.2013 (Cz) 20:23

Prawdopodobnie jak tamta nie pasuje to wybiore tą: Radeon HD 7850 OC 2GB, lecz jaki zasilacz potrzebuje to takiej Karty? Prosze o podpowiedź i dzieki za pomoc.

Dodane 24.01.2013 (Cz) 21:49

Refresh

Nie refreszuj bo tu tutaj nie działa.

Pytasz jaki zasilacz potrzebujesz do karty a nie podałeś jaki posiadasz - podaj marke i model.

9PA3509900

Dodane 08.03.2013 (Pt) 16:24

:x :x :x :x :x :x :x :x :x