Wymiana Karty Graficznej Laptop

Totalnie wkurza mnie karta Graficzna jaka drzemie w mym laptopie… Jest to przepraszam że tak powiem wielka kupa. Jest to karta (Intel Graphics Media Accelerator X3100 “128 MB” Ale po tym jak działa sądzę że ma 8 MB.) Teraz moje pytanie czy moge wymienić tą zintegrowaną kartę graficzną na Tytuł jakiejś Karty Ati? Mój Laptop to Fujitsu Siemens (Amilo Li 2735) Podaje Link do zapoznania się z laptopem http://fujitsu-siemens.katalog-notebook … lo-li2735/ Bardzo bym prosił o pomoc. :frowning: Z góry Bardzo wam dziękuje. Bardzo!

Niestety, tego typu wymiana nie jest możliwa.

flaszer , A w czym tkwi problem w tym laptopie?

Nie nie ma możliwości wymiany grafiki w tym laptopie.

Jak w każdym laptopie: układ graficzny jest wlutowany w płytę główną (a w tym konkretnym przypadku - to jest ona nawet zintegrowana z mostkiem północnym).

Reasumując: upgrade jest niemożliwy (chyba że uznajesz upgrade przez wymianę całego laptopa).

Są zewnętrzne karty muzyczne. Może w niedalekiej przyszłości doczekamy się takich samych kart do laptopów. No ale i obecnie są modele laptopów, w których można wymienić dedykowaną grafikę, choć większość tych dedykowanych jest również wlutowana i nie do wymiany.