Wymiana karty graficznej - Pomoc

Witam. Chcialbym wymienic mojego GeForca 6600 GT na nowego Zotaca 9600 GT AMP! Ale nie wiem czy mój komputer go opsłuży dlatego prosze was o pomoc. Mój komp : | Intel Pentium 4 model 520 2,8 GHz | Płyta Abita AA8 DuraMAX | Grafika 6600 GT 128 Ram|Kingston 2x1024 | Jeśli ten Zotak 9600GT mi nie pójdze to prosze was o zaproponowanie innej karty graficznej do 800zł. Za podpowiedzi wielkie dzieki :wink:

a jaki masz zasilacz?

potencjalnie mógłby ale z tym procesorem :x

O zasilaczu nie pisalem bo wiem ze jest do wymiany ale jesłi chcecie to zasilacz ma moc 350 W

Procek słaby, ale grafika też, więc będzie OK, jadnak wystarczy jakaś pod DX9, czyli 7600GS, 7600GT.

powiem ci tak

http://allegro.pl/item343493345_mega_wy … _500w.html

a twoja płyta obsługuje C2D ? bo widze ze to chyba z tych pierwszych na 755

jeśli nie obsługuje to wymień grafikę na 7600gt ddr3 - lepszej nie ma sensu chyba że wymienisz potem płytę i procesor

Tak obsługuje 755. A co to jest to C2D bo nie kumam :?:

Ps. Dzieki za zaproponowanie zasilacza

procesory intela Code 2 Duo

ale ta płyta raczej ich nie obsługuje

masz 2 wyjścia

  1. kupujesz ten zasilacz co podałem ci w 1 poście , kupujesz grafike 9600gt - to raczej bez sensu wyjście

  2. kupujesz ten zasilacz co podałem ci w 1 poście , kupujesz pentium DC oraz płyte pod intela na p35 i wkładasz tam swojego 6600 , zbierasz kase i kupujesz lepszą grafikę - najlepsze wyjście

Chipset mojej płyty głównej to Intel 925 X FSB 800 i nie obsłuży dwurdzeniowych procesorów.

Czyli nie da rady ten ZOTAC na tym procku co ja mam :?:

Jeżeli chodzi o karte gr. to bedzie dzialala ale uwazam tak jak koledzy wyżej lepiej dozbierać kasę i wymienić płytę gł. i procek:)

A na tej plycie nie odpali C2D

rade by dało ale to nie ma sensu bo by ci procek ograniczył kartę , i byś miał to samo jakbyś kupił 7600gs…albo gorzej

:slight_smile: :slight_smile:

Dobra dziękuje wam. Uzbieram kase i sobie kupie.

Ale Zotac AMP! jest drogi i niezbyt opłacalny, lepiej wziąć coś tańszego i na lepszym chłodzeniu, po czym podkręcić.