Wymiana karty graficznej w FS v5555

Witam!

Czy istnieje możliwość wymiany karty graficznej w Fujitsu Siemens ESPRIMO v5555??

Everest Ultimate Edition pokazuje, że karta jest na PCI-EX. Fabryczny SIS Mirage 3+ nie wystarcza mi :P.

Na forum producenta napisali, że nie można wymienić, ale może chodziło o to, że nie wolno.

O gwarancje nie musze się martwić. Jeśli była by możliwość wymiany to proszę o linki z kartami, które będą odpowiednie do tego sprzętu.

A jeśli ktoś próbował albo udało mu się wymienić to proszę o wypowiedź.

P.S. A czy procesor można wymienić??

W laptopach nie wymienia się kart graficznych. Nie jest to możliwe. Procesor czasami da się wymienić

Widziałem wiele poradników dot. WYMIANY karty graficznej. Ale znalazłem tylko info dot. wymiany w DELL’a. Rozkręcić i włożyć jakąś inną grafe, ale czy w tym modelu jest to możliwe??

Najlepiej to napisz do FS, jak go robili to wiedzą jaką moc może podać sekcja zasilana, czy karta w ogóle się zmieści, i jak z chłodzeniem, ale jak to laptop na SiS to pewnie siedzi tam Celeron, lub Pentium DC i pod nic mocniejszego graficznie nie był przystosowany jak by była możliwość zmiany to grafa pewnie by była w złączu MXM.

zależy od laptopa. da się wymienić w lapku karte graficzną pod warunkiem, ze nie jest zintegrowana. droga to impreza ale da się. tylko sam nie rób bo stracisz gwarancje