Wymiana karty graficznej

Witam potrzebuję fachowej pomocy w wyborze karty graficznej, chcę wymienić swojego Radeona HD2600XT (agp) na podobną sprzętowo kartę graficzną z Nvidii ( także AGP ). Mogę dopłacić do kwoty którą bym uzyskał ze sprzedaży tego Radka +/-50zl.

Mój zasilacz : Tracer 4LIFE 400W SILENT.

ja bym polecał geforce 9800GT :smiley: ale nie wiem jak z funduszami

Tak wszystko fajnie ale jak wyżej zaznaczyłem karta ma być pod AGP a nie pod PCI express…

Z geforce na agp jest ostatnio bardzo krucho. Polecałbym nadal coś z ati. Może 3650? To cos w stylu 9500GT.

Ten 2600XT co teraz masz jest dobry, ale możesz wymienić na HD 3650 lub 3850 ale pakowanie się w 3850 na AGP jest nieopłacalne.Więc weź 3650. :smiley:

Właśnie chcę przesiąść się na Nvidie z tego względu iż z Radeonami jest mnóstwo problemów… same sterowniki których apropo nie ma to już duży minus… ( tak wiem wszędzie mnóstwo różnorakich sterów do tej grafy ale wszystkie maja ten sam defekt… catalysty non stop się crashują a omegi mają wydajność jak kot napłakał więc sterownik może i jest ale bezużyteczny )

Jedna uwaga karty nvidii z seri 7xxx na AGP mają skopaną akcelerację sprzętową dla WMV HD. Jeśli ci na tym zależy odpuść sobie. Z serii GF8xxx chyba coś było na AGP ale pewnie same padaki. Kuzyn ma radka, co prawda jeszcze ze starszych serii X1xxxPRO (nie pamiętam dokładnie modelu) i catalysty jakoś nic się nie sypią, problemów ze sterami też nie ma. Myślisz że nvidią jest tak różowo? Sam jadę na starych sterach serii 9x.xx bo nowe jak dobrze pod grach działają to znowu wyjście TV-out nie działa jak należy, jak Tv-out dobry to któryś tytuł nie odpala.