Wymiana pamieci lub procka + oc grafy

Zakupilem dzis radka 3870 i zostalo mi 200

Co bedzie lepszym rozwiazaniem:

sprzedac procka i kupic 5200+

sprzedac ram i kupic 4gb 800mhz

Chodzi mi o wydajnosc w grach

lepszego proca 2gb na razie ci starczy, a ten jest tani :P.

lub

podkręcić proca, i wymienić ram :-). na 2x1gb ddr800 cl4 od ocz,patriot llk,corsair.

ile dałeś?

trzeba było kupić 8800gt 512mb ;]

Powiedz mi po co Ci 4GB ram jak takie pojemności widzi tylko XP 64bitowy - a wątpie żebyś taki posiadał, więc polecam zostawić to 200zł i trzymać na lepsza okazje.

Ta karta moim zdaniem to dobry zakup - jest bardzo wydajna.

lecz nie tak jak GF =] gf do gier , ati do grafiki ;]

radkii są lepsze w odtwarzaniu hd ( mniejsze obciążenie procka)

Ja jak na razie nie mam żadnych problemów ze sterownikami wszystkie tytuły jakie uruchomiłem z tych nowych jak i starych grach chodzą miodzio. Możliwe że zawdzięczam to Omegom w Crisisa gram bez problemu na 1024*768 bez AA z prawie wszystkimi detalami na High. W cod 4 gram wszystko na max z AA bez zacinki. W Demo Wiedźmina gram ze wszystkimi detalami na high z max AA i chodzi równiez miodzio

Na początku wcale nie myślałem o radku ze względu na bardzo złe opinie o sterownikach do niego i że są do d**y jak prawie wszyscy tu się wypowiadają . No ale zaryzykowałem ze względu na cenę i nie żałuje a wręcz jestem zachwycony oczywiście nie ma co porównywać do HD 3850 czy GF 8800GT. Ale za 200 zł wydajność jest fenomenalna jak dla mnie.

żeby nie było. Podkręć proca i zmień ramy

Podkręc proca, zbieraj na coś większego jak już nie będzie ci to wszystko starczać to zmień platformę na intela jak kupisz nowy ram to nie odczujesz praktycznie różnicy w grach to nie pamięć będzie najsłabszym ogniwem a procesor więc zmiana platformy (za 500zł proc + płyta)pamięci kiedy indziej jak przyjdzie kasa :stuck_out_tongue: te goodramy co masz spróbuj dać na CL4 przy 533Mhz

zainwestuj w jakieś chłodzonko do budy, czy to na procesor, czy jakieś wiatraki wtłaczające i wytłaczające powietrze z/do budy :slight_smile:

no a później jak @Owca_92 mówi kręć :stuck_out_tongue: :slight_smile:

No dobra, zmienilem procka na 5000+ zainstalowalem dodatkowy wiatrak na obudowe.

Prosilbym o mala podpowiedz w ty temacie viewtopic.php?f=19&t=221692

I jeszcze jedno,jakim programem najlepiej podkrecic grafe?

Kiedys uzywalem ATT.Mozna nim czy jakis inny?

ati tool

I jeszcze jedno.

Jaka jest rozsadna temperatura dla GPU?