Wymiana płyty głównej a oryginalny Windows HE SP2 OEM?

Siemka! Normalnie dostaję już szału! Przed chwilą odkręciłem obudowę, wyjąłem nagrywarkę CD (ponieważ sprzedałem ją na allegro), skręciłem wszystko, włączam kompa, a tu nagle pokazuje mi się okienko z tekstem tego typu: Z powodu wymiany większej :smiley: i(śmieszne) ilości podzespołów w komputerze wymagana jest ponowna aktywacja systemu windows. No więc wpisałem kod z naklejki COA ale należało wpisać nowy klucz, więć zadzwoniłem do “Supermiękkiego” i podali mi automatycznie nowy klucz. Wszystko działa jak należy, ale jest teraz drugi problem, ponieważ za kilka dni będę wymieniał płytę główną. Konsultant oznajmił mi w bardzo oczywisty sposób, iż wymiana płyty głównej odbierana jest jako wymiana całego komputera i windows razem z kluczem i licencją będzie nieużyteczny razem z nową płytą. I grzecznie mi polecił abym sprzedał obecną płytę razem z Windowsem i zakupił sobie nowego Windowsa, ale niestety mi to nie jest na rękę, because windowsa mam od niespęłna 5 miechów. Tragednia :? Macie jakieś pomysły? Co o tym sądzicie? Co ja mam w ogóle robić? HeLP

A wiec popełniłeś blond bo trzeba było podać nowy klucz po zmianie płyty.Teraz to już po ptakach :stuck_out_tongue: musisz kupić nowego wina ,albo wybrać ciemna stronę