Wymiana płyty głównej i XP nie uruchamia sie

witajcie.

od razu przejdę do problemu:

wymieniłem płytę główna bo stara mi padła i mam problem z uruchomieniem Windowsa

nie ładuje się on w żadnym z trybów i na dodatek nie da się uruchomić płyty z tym systemem żeby przeinstalować XP. zatrzymuje się na trwa konfiguracja sprzętu czy coś tam i tyle

mi się zdaje ze na płycie z xp nie ma sterownika do tej płyty. a jeśli nie to jak zainstalować tego XP??

bo musisz zainstalowac sterowniki do płyty głównej ,zawsze dostajesz CD z nimi w pudełku od płyty głównej

krulu , po zmianie płyty głównej należy sformatować partycję systemową i zainstalować Windowsa na nowo. Ustaw w BIOSie bootowanie z napędu CD/DVD i uruchom instalatora Windows. Gdy zostanie wyświetlony ekran z dostepnymi partycjami, sformatuj systemową, a następnie zainstaluj Windowsa.

seba86mu , chodzi o to że nie ładuje mi sie ten instalator, z instalacją bym sobie poradził ale jak nie otwiera mi sie on, mam sp1 i sp2 i oba nie działają :expressionless:

krulu , zresetuj BIOS płyty głównej (wyłącz komputer, wyjmij baterię z płyty głównej na co najmniej 30 minut. Po tym czasie włóż baterię z powrotem i uruchom komputer).

Pokazuje się jakiś komunikat ?

“instalator przeprowadza teraz konfiguracje sprzętową” potem czarny ekran i nic :expressionless: :>

moze to być spowodowane tym ze na dysku jest linux i windows nie widzi partycji?? powinien sie uruchomic kreator, tak mi sie zdaje