Wymiana Płyty Głównej - Problem z wentylatorem

Witam

Posiadam Laptopa Toshiba c650d który został ostatnio niestety zalany, dzisiaj doszła nowa płyta i jest problem bo wentylator nie pracuje dopiero rozkręca się na maksymalne obroty gdy temperatura wzrośnie i gdy zostanie schłodzony znowu się zatrzymuje.Zainstalowałem SpeedFan i widać jak się grzeje dodam że w zakładce Clock nic nie jest wypełnione być może trzeba go ustawić doradzi ktoś? Problemem drugim jest brak dźwięku jak widać na dole paska zadań, informuje iż nie ma urządzenia w menadżerze zadań nie wykrywa zakładki dźwięku. Proszę o pomoc

 

post-268399-0-77204500-1426084860_thumb.

SpeedFan nie pokazuje wartości, ponieważ najprawdopodobniej płyta główna nie posiada czujników. Jaki jest jej model? I czy montował ją serwis?

 

44 stopnie to normalna temperatura, więc nie ma się czym martwić. Warto byłoby dać go w stres, aby sprawdzić jak zachowa się pod obciążeniem.

 

Co do dźwięku - być może wadliwa płyta. Zakładam, że montaż odbył się bezproblemowo.

Płyta główna to: 

PC Center - V000225010

Sam montowałem to nic trudnego na wszystko uważałem. Temeratura nawet skaczę do 60 stopni i myślę że wentylator powinienem chociaż na minimalnych obrotach pracować niż stać.