Wymiana sprzętu - kupno

Witam!

Chciałbym sobie kupić jakiś nowy sprzęt. Chodzi mi o płytę główną obsługującą DDR2 i Intel Core 2 Duo. I jeszcze jakąś kartę firmy ATI z minimum 256 MB pamięci. Prosiłbym,żeby ktoś mi coś poradził w przystępnej cenie.

Mam jeszcze małe pytanie, bo z tego co mi wiadomo DDR2 ma lepsze taktowanie niż DDR, ale jest tańsze, mogę wiedzieć dlaczego są takie tanie?

Najlepiej podaj cenę do jakiej dobrać podzespoły? Potem czy chcesz całą budę czy tylko płytą, procesor, kartę i pamięci ?

I do czego ma służyć komputer ?

Chciałbym się zmieścić tak 800 zł - 1000 zł Chcę tylko płytę, procesor, kartę i RAM. Komputer raczej do grania.

asus,foxconn 690g

amd x2 4000+

2x1gb patriot 8000

palit 8600gt/ może starczy na sonic+

Dziękuje bardzo za pomoc.

Zapomniałeś o czymś :slight_smile:

Zasilacz Modecom MC-350/400ATX

Nie jestem pewien, ale czy to nie ten zasilacz?

ml582165b791ec38289d58a42e5101a9327b9ac183763.jpg

Nie, to jest modecom feel 3, jak na zenfiście piszą: zasilacz działa :D. Lepiej kupić Modecoma MC lub coś jeszcze lepszego niż yzykować utrate nowego sprzętu.

Ja bym tam chciał zaznaczyć, że ja sobie w spokoju jadę na 300 watach mimo całkowitej modernizacji sprzętu. Wcześniej miałem durona 800mhz, 128mb sdram i ati radeona 9250, a teraz to co pisze u dołu i zasilacz raczej nie ma problemów. a to jakaś kompletna taniocha, bo poprzedni spalil mi sie dzien przed wymianą grafy (wczesniej byla riva tnt 2) i nie mialem kasy…

Radze Ci uważać… bo jak to jakieś tanie ścierwo to może pociągnąć Twój sprzęt ale na drugi świat.

juz spalilem jeden zasilacz. sprzetowi nic sie nie stało:) poza tym to moj sprzet chodzi “w uj” podkrecony