Wymiana sprzętu


(Piotrek 3991) #1

Wczoraj wymieniałem z kolegą w jego komputerze płytę główną, procesor i zasilacz. Wszystko podłączyliśmy i włączyliśmy go a tu nagle wyskoczyło coś, że po wymianie sprzętu... coś tam, coś tam więc wzięłem opcje uruchom system Windows normalnie i patrze a tu na ułamek sekundy wyskakuje niebieski ekran i restart. Więc próbuje w uruchomić go w systemie awaryjnym i się przez chwile coś ładowało a potem to samo. Proszę powiedźcie co to morze być.

P.S.

Jest to Windows XP.


(system) #2

jaki zasilacz?? :wink:


(Sidhmor) #3

Więc ja Ci radzę zrób coś tam, coś tam... Wszystko moze mieć znaczenie, więc napisz co tam pisze i jeszcze konfiguracje tego kompa... :twisted:


(Emilmlo) #4

Po wymianie płyty głównej to normalne że windows nie chce wystartować bo zawsze po wymianie płyty głównej robi się nową instalacje windowsa.


(Piotrek 3991) #5

Zasilacz 450W


(Lukasz102) #6

firma?? Scorpio ma racje wgraj winde od nowa


(piotrekplay) #7

winda do zmiany, po wymianie płyty wątpię żeby windows wstał...

blue screen

winda do wymiany, można by było się pobawić w numery błędów i konsole odzyskiwani ale szybciej wyjdzie reinstalnąć windowsa :]


(Wieslaw Socha) #8

U mnie po wymianie płyty wstał i chodzi normalnie już koło miesiąca bez powtórnej instalacji.

piotrek_3991: Zainstaluj na nowo windowsa.


(Ali142) #9

Zdarzaja sie takie sytuacje, ze windows dziala po wymianie plyty (nie wiem jak jest z Linuxem), mi na przyklad tak sie zdarzylo :slight_smile: Ale zazwyczaj trzeba nowego Windows'a zainstalowac :slight_smile: