Wymiana sprzętu

Wczoraj wymieniałem z kolegą w jego komputerze płytę główną, procesor i zasilacz. Wszystko podłączyliśmy i włączyliśmy go a tu nagle wyskoczyło coś, że po wymianie sprzętu… coś tam, coś tam więc wzięłem opcje uruchom system Windows normalnie i patrze a tu na ułamek sekundy wyskakuje niebieski ekran i restart. Więc próbuje w uruchomić go w systemie awaryjnym i się przez chwile coś ładowało a potem to samo. Proszę powiedźcie co to morze być.

P.S.

Jest to Windows XP.

jaki zasilacz?? :wink:

Więc ja Ci radzę zrób coś tam, coś tam… Wszystko moze mieć znaczenie, więc napisz co tam pisze i jeszcze konfiguracje tego kompa… :twisted:

Po wymianie płyty głównej to normalne że windows nie chce wystartować bo zawsze po wymianie płyty głównej robi się nową instalacje windowsa.

Zasilacz 450W

firma?? Scorpio ma racje wgraj winde od nowa

winda do zmiany, po wymianie płyty wątpię żeby windows wstał…

blue screen

winda do wymiany, można by było się pobawić w numery błędów i konsole odzyskiwani ale szybciej wyjdzie reinstalnąć windowsa :]

U mnie po wymianie płyty wstał i chodzi normalnie już koło miesiąca bez powtórnej instalacji.

piotrek_3991: Zainstaluj na nowo windowsa.

Zdarzaja sie takie sytuacje, ze windows dziala po wymianie plyty (nie wiem jak jest z Linuxem), mi na przyklad tak sie zdarzylo :slight_smile: Ale zazwyczaj trzeba nowego Windows’a zainstalowac :slight_smile: