Wymiana starych częsci na nowe

Za chłodzenie do procesora chciałbym dać tak 150 zł …

A zasilacz to ModeCom Feel 1 400W

Cooler: SilentiumPC Fera PRO HE1224 ok. 110zł

Zasilacz koniecznie do wymiany!

Chłodzenie raczej SilentiumPC Fortis HE1225

Jaką masz obudowę (wymiary)?

Po co ci ta wymiana ? DObry masz sprzęt -,- Tylko kase w błoto wywalasz

Świetny sprzęt, lepszego nie widziałem :wink:

dobre 8)

cwanniak97 ,

proponuje Procesor AMD Phenom II X4 Quad Core 965 Black Edition 350zł

Pamięć Kingston HyperX 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 70zł

Płyta główna ASRock 970DE3/U3S3 220zł

zasilacz XFX 450 ale może być i tańszy Aerocool AEROPGSVP-450 lub Corsair VS 450W , cenowo około 135zł

stary dysk ATA da się podłączyć do wyżej podanej płyty ale będzie to najsłabsza część w tym zestawie ,proponuje zmianę na dysk Seagate Barracuda 500GB SATA 3 za 210zł czyli praktycznie wszystko do wymiany , oprócz ewentualnie obudowy :wink:

płyta którą podałeś to dobra płytka ,ale jak chcesz podkręcać procesor jak nie to wystarczy tańsza ,tym samym nie potrzebne ci lepsze chłodzenie boxowe też daje radę ,zaoszczędzisz i będzie na dysk twardy

karta graficzna VTX 4850 1GB DDR5 260zł

najlepiej wszystko w jednym sklepie kup np.morele.net wyjdzie taniej niż na allegro

djosdanielos

procesor ten mi odpowiada i właśnie takiego szukam , pamięć RAM może być i ta ,ale jak już to bym wolał kupić od razu 2 szt. , nad płytą … nawet ciekawa opcja, zasilacz to może zostanę przy tym XFX 450 ,dysk twardy to wole dołożyć do 1TB (Dysk Western Digital Caviar Green, 3.5’’, 1TB ) 269 zł , a karta graficzna to zostanę przy Gigabyte Radeon HD 7750 DDR5 - 376 zł … ale dzięki za opcje … a tak nawiasem , czym się różni BLACK EDITION od zwykłego ?

falcon89

Wymiary to : długość : 42 cm

szerokość : 19 cm

wysokość : 43 cm

(mierzone metrem :stuck_out_tongue: )

Dysk weź Western Digital Caviar Blue, 3.5’’, 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

Dodane 18.12.2012 (Wt) 20:43

Ma odblokowany mnożnik (bardzo łatwo się kręci).

Dodane 18.12.2012 (Wt) 20:45

Jeśli nie będziesz kręcił to nie potrzebujesz lepszego chłodzenia.

Ale z tego co słyszałem to chłodzenie boxowe jest strasznie głośnie i że nie chłodzi dobrze .

Bo to prawda, ale jeśli nie będziesz podkręcał, to może zostać pod warunkiem, że masz dobrze wentylowaną obudowe.

Podkręcać nie mam zamiaru , obudowę będę kupował nową : SilentiumPC Brutus 410 …