Wymiana Twintech 8800gt => na HD 4850?

Mam Twintech’a 8800GT (reszta sprzętu jak w podpisie) i monitor 17’’ max rozidzielczość to 1280x1024 i zastanawiam się czy opłaca mi się sprzedać moja kartę i kupić tego radeona??? do radka musiałbym dołożyć jakieś 100-150zł i nie wiem czy to jest opłacalene??

Prosze o opinie.

A masz jakieś problemy z płynnością w grach ?

No jak narazie to tylko crysis na viście nie poszedł na ful rozdzielce na full ustawieniach ale to oczywiste bo do takich ustawiec trzeba miec dużo lepszą kartę:D a takto to raczej nie:p

Czyli po prostu Ci się nie opłaca wymieniać. Poczekaj jeszcze z wymianą. Dla Crysisa nie warto grafy nowej kupować.

Ja też się zastanawiałem nad wymianą HD3850 na HD4870 (ewentualnei 4850), ale narazie się wstrzymam, poczekam aż wyjdzie radek 5xxx ;]

póki co gry śmigają na hd3850, jedynie crysis musze grać w rozdzialce 1280x800 jeśli chce mieć wszystkie szczegóły na High (na 1680x1050 też wprawdzie dało się grać, ale miejscami się delikatnie przycinał Crysis).

nie opłaca Ci się wymieniać karty, i tak nie wyciągniesz większej rozdziałki bo monitor nie da rady

jak chcesz cos wymieniać to raczej procka na 8400

Ja do swojego 8800GT zamierzam dokupić drugą kartę do SLI, bo wydaje mi się, że mniejszym kosztem można mieć wyższą wydajność niż po wymianie karty na 4850

CZiPEN , źle Ci się wydaję :wink: SLI nie sprawdza się w grach tak rewelacyjnie jakby się wydawać mogło (zresztą CF też) gdzieś na Frazie był o tym artykuł, tak więc lepiej opchnąć 8800, ale dopiero po premierze Radków HD5XXX :wink:

a tak wogole kiedy ma byc premiera HD5xxx ?

http://pclab.pl/news33920.html

po premierze 8800gt to trzeba bedzie obchnąc za 100 zł bo pewnie po tyle bedą chodzić:D

Ja nie widzę sensu zmiany 8800GT na HD4850, na HD4870 to tak.

Kwestia czasu i wejdą nowe gierki z lepszą grafiką. I WTEDY wymiana karty bedzie opłacalna. Neth ma racje.