Wymuszenie odswiezania

Witam. Mam taki dość spory problem ponieważ nie mogę wymusić 75Hz przy 1680x1050 w sterownikach nvidia podczas grania.Windows 7 64.

Wcześniej używałem Hd 5770 i nie było z tym problemu wystarczyło wyłączyć EDID monitora i wymusić żądaną rozdzielczość i odświerzanie.Próbowałem już różnych programów ale nic nie działa.Monitor to vw202sr.Jakieś pomysły? Dodam że pulpit działa doskonale w 1680x1050 75Hz

Jeżeli umieściłem post w złym miejscu proszę o przeniesienie.

Prawy klik na pulpicie, Rozdzielczość ekranu, Ustawienia zaawansowane, zakładka Monitor.

Teraz sprawdź, czy da się usunąć zaznaczenie "Ukryj tryby których ten monitor nie może wyświetlić.

Jeśli to ustawienie jest dostępne, to OK.

Jeśli nie, to kliknij przycisk “właściwości”. Teraz zakładka sterownik i Aktualizuj sterownik. Teraz trzeba zainstalować Windowsowy sterownik innego monitora niż jest teraz. Przeglądaj Mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika-Pozwól mi wybrać…- odznacz opcję “Pokaż zgodny sprzęt” i dalej już sobie poradzisz z wyborem wśród standardowych monitorów. Możesz sobie zainstalować sterownik monitora o wyższej rozdzielczości.

gre_gor , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.