Wynajęcie Hotelu w stolicy

Witam , jako że zbliża się ta impreza :

http://moto.wp.pl/kat,15951,wid,9046991,wiadomosc.html

to chciałbym się spytać głównie osoby mieszkające w stolicy czy panujący mit że w Warszawie żeby wynająć hotel to trzeba zamawiać noc pół roku wcześniej oraz i że noclegi są chorendalnie drogie są prawdą ?? , chodzi o 3 gwiazdkowe 3 osobowe …

załatwie ci nocleg u pewnej fajnej niuni

:lol:

tak :> mozesz napisac cos wiecej ???

a na serio to jade z rodzicami i z kolegą więc na serio się pytam …

Hostel TAMKA niedaleko ul. Świętokrzyskiej, czyli Centrum. Ale hostel, nie hotel. Niskie ceny, dość dobre standardy jak na hostel.

Poza tym, po co takie pytania zadajesz na Forum, jak wystarczy podzwonić. Ostatnio połączenia telefoniczne staniały…

Brednie i stareotypy. Możesz mieć pokój w dniu przylotu/przyjazdu do warszawy o dobrym standardzie. Osobiście polecam mariott - dobra lokalizacja i wysoki standard, a na pamiątke jeszcze kapcie z logo dostaniesz, co będziesz mógl sie na wiosce u siebie pochwalić ze tam byłeś… :lol:

craker9 widać, że nie zrozumiałeś żartu. Poza tym Twój post - Kosz

No jak chcesz wynająć hotel to nawet wcześniej :lol: Ale z pojedynczym pokojem nie powinno być problemu :stuck_out_tongue:

Raczej nie ale zdarza się, że w okresie trwania jakiejś dużej imprezy, kongresu, targów itp bywają z tym problemy i lepiej pomyśleć o rezerwacji wcześniej.

Oczywiście są miejsca gdzie jest okropnie drogo i są miejsca gdzie ceny są przystępne. Wszystko zależy od tego co uznamy za “drogo” :wink:

Jeśli piszesz o hotelach “na poziomie trzech gwiazdek” to po pierwsze będzie trudno znaleźć tej klasy hotel z pokojami trzyosobowymi. Standard to jedynki i dwójki. W niższych kategoriach bywają takie pokoje ale w klasie *** raczej nie.

W odniesieniu do cen, mozesz spróbować zadzwonić lub wyszukać w internecie hotel Vera, Hotele Ibis lub podobnej klasy. Jest to standard o którym piszesz a ceny za dwuosobowy pokój kształtują się poniżej (ale niewiele :wink: ) 200 PLN za dobę. Jeśli taka cena jest wg Ciebie zbyt wysoka to określ precyzyjniej dopuszczalny pułap cenowy a coś wyszukamy. Nie będzie to jednak standard *** :wink:

(*****)

Jak masz jakieś uwagi do Moderatora to napisz do niego PW.

Następnym razem na edycji posta się nie skończy.

Część posta stanowiącą OT usunięto

Sdar

DGE

Na tej stronie coś znajdziesz.

http://hotele-warszawa.igrupa.com/hotele-warszawa-3.php

a jest jakiś hotel który możecie polecić i ktory jest w miare tani … :> a i jeszcze jedno , bemowo jest w okolicach centrum czy gdzies na obrzeżach ??

Co to dla Ciebie oznacza?

Centrum to to nie jest :wink: . Najlepiej zobacz na dowolnej mapie dzielnic Warszawy

no nie mariott w każdym bądź razie :] coś poniżej 100zl za dobe

Złączono Posta : 24.07.2007 (Wto) 19:48

bardzo śmieszne :x można framugi zrywać :expressionless:

Rzuć okiem TUTAJ

Jak ja jeździłem np. na narty to hotele 3 gwiazdkowe, daleko od stoku, a nawet w innej miejscowości niż wyciąg, kosztowały trochę ponad 200 zł od osoby(tzn. ceny 3-gwiazdowych zaczynają się od 200 w górę), a ty za 100 chcesz mieć w stolicy i to pewnie jeszcze niedaleko centrum :confused: