Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego 2008 już jutro!

Jak już wszyscy gimnazjaliści wiedzą — już jutro otrzymamy wyniki naszych wypocin na Egzaminie Gimnazjalnym.

Liczbę punktów otrzymają Wasi dyrektorzy oraz wychowawcy. Wynik można również sprawdzić w systemie OBIEG. Wystarczy znać swój PESEL oraz hasło, otrzymane od dyrektora szkoły.

Ja już nie mogę doczekać się wyników Egzaminu. Mam nadzieję, że poszło mi dobrze… A wy :-)?

PS. Wie ktoś może, o której udostępnione wyniki w systemie OBIEG?

Jej, ja w tym roku zdawałem mature… pomyśleć 3 lata temu to było koniec gimnazjum tak się denerwowałem przy tych wynikach, a i tak bez względu na wynik dostałem się tam gdzie chciałem:P

Powiem tylko - powodzenia;) (ale i tak troche za późno:P)

Już można zobaczyć wyniki, tylko trudno jest się zalogować na serwer (limit użytkowników). Mój wynik: 42 z humanistycznego i 49 z matematycznego.

A skąd to wiesz?? Gdzie można znaleźć te informacje?

Mi podano wynik na lekcji polskiego. Kompletna niespodzianka.

Humanistyczny- 45 pkt.

Matematyczny- 46 pkt.

Razem 91 pkt.

Mam najlepszy wynik w klasie.

Ja się rozchorowałem i siedzę w domu :-o

Da się to jakoś w internecie sprawdzić?

A kolega to przekazać nie może? ;]

mi kolezanka jeszcze nie przekazała. ja bym się zalogowała gdybym głupie hasło znała ale skąd ? echh a szkoda no ; ) a co do Pana Barszcza to nie bądźmy nie mili. wpisz sobie w google “system OBIEG” i sobie zobacz znalezione pozycje, któraś musi być prawdziwa nie ?; )

Udało mi się zdobyć 77 punktów. 39 z części humanistycznej, 38 z matematyczno-przyrodniczej. Jestem zadowolony z wyniku :smiley:

Ja uzyskałem 83pkt. 38 z polajca i 45 z matoldy :stuck_out_tongue: Życie jest piękne :stuck_out_tongue: