Wyniki szukania spybota,co usunąć

spy bot wykryl mi takie cos,czy moge bezpiecznie to usunąć? :shock:

HotsearchBar: Plik tymczasowy (Plik, nothing done)

C:\Documents and Settings\1\Ustawienia lokalne\Temp\nsk12.tmp

HotsearchBar: Plik tymczasowy (Plik, nothing done)

C:\Documents and Settings\1\Ustawienia lokalne\Temp\nsp4.tmp

Windows Security Center.FirewallDisableNotify: Ustawienia (Zmiany w rejestrze, nothing done)

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\FirewallDisableNotify!=dword:0

Windows Security Center.AntiVirusDisableNotify: Ustawienia (Zmiany w rejestrze, nothing done)

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\AntiVirusDisableNotify!=dword:0

Windows Security Center.UpdateDisableNotify: Ustawienia (Zmiany w rejestrze, nothing done)

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\UpdatesDisableNotify!=dword:0

Avenue A, Inc.: Cookie wyszukujące (Internet Explorer: 1) (Cookie, nothing done)

HitsLink: Cookie wyszukujące (Opera 4+: 1) (Cookie, nothing done)

HitsLink: Cookie wyszukujące (Opera 4+: 1) (Cookie, nothing done)

HitsLink: Cookie wyszukujące (Opera 4+: 1) (Cookie, nothing done)

HitsLink: Cookie wyszukujące (Opera 4+: 1) (Cookie, nothing done) boje sie sam usuwac bo juz raz usunełem i przestal dzialac mi kaspersky i firewall

Te wpisy z plikami tymczasowymi i cookie jak najbardziej.

Natomiast zastanawiają mnie wpisy w rejestrze. Niby nic nie zrobił ale to od centrum zabezpieczeń.

Więc jak najbardziej możesz wszystko usunąć.

Zrestartuj po tej operacji komputer i przeskanuj jeszcze raz z ciekawości czy coś nie powróciło :mrgreen:

Co do tego:

aju , odpowiedź twojego autorstwa :slight_smile: tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

to na pewno będzie co chwilę powracać :?

Szuprycz owszem powinny wracać, ale niekoniecznie.

Te wpisy są oczywiście tak ja wspomniałem w tamtym temacie od centrum zabezpieczeń i zasada ich działania również zostałą tam opisana.

Centrum zabezpieczeń jednak najlepiej jest wyłączyć.

W tym temacie dokładny opis jak tego wykonać. :slight_smile:

usunełem te cookie i pliki timczasowe ale tyvch zmain w rejestrze sie boje ruszac,raz juz to usunelem i kaspersky i firewall systemowy mi padl po restarcie kompa,lepiej to zostawie.skanowalem ad awarem i mi tego nie wykrylo :?

Jak zostawisz to nic się nie stanie.

Centrum bezpieczeństwa poza tym iż zabiera niepotrzebnie ram jest dal systemu całkowicie nieszkodliwe.

a zapory systemowej nie bede wyłączał bo nawchodzi mi do kompa trojanów :?

Podstawa to dobre zebezpieczenie. Pozamykaj porty robakom, w tym celu użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw).

Dla pewności, że nic nie ma to możesz wkleić logi (opis w przyklejonym).

A kto tu mówi o wyłączaniu zapory? :slight_smile:

Ja namawiam do wyłączenia centrum zabezpieczeń.

AV, FV, AS broń Boże nigdy nikomu bym nie polecał wyłaczać chyba że w szczególnych przypadkach.