Wyodrębnianie muzyki z pokazu slajdów

Ściągnąłem sobie z neta pokaz slajdów (ppt) z muzyką w tle, ale niestety nie wiem jak można wyodrębnić tą muzykę, która tam leci wraz z pokazem. Powiem tylko, że jest to jeden plik, nie ma jakiegoś folderu dodatkowego, w którym byłyby zdjęcia z tego pokazu - wszystko jest w pliku *.ppt

Pomoże ktoś? :slight_smile:

W powerpoincie się pewnie da. Ale możesz zrobić to w Audacity. Odpalasz program, zmieniasz źródło dźwięku na stereo mix. Klikasz nagrywanie (czerwone kółko) odpalasz prezentację. Po skończeniu muzyczki klikasz stop a potem eksportuj do mp3. I tyle.

Plik -> Zapisz jako - typ pliku - HTML (strona sieci Web - czy jak to tam)…

Hej, dzięki za pomoc, udało mi się nagrać przez Audacity i nawet jakość nie jest najgorsza :wink:

Ale jesli by ktoś przy okazji wiedział jak wyodrębnić muzykę z pokazu slajdów, to bym był dźwięczny :smiley:

Dzięki jeszcze raz :slight_smile:

Przeczytaj mój poprzedni post.

4dr14n , pamiętaj, aby w ustawieniach Audacity ustawić nagrywanie na dwa kanały (stereo), wtedy jakość będzie lepsza.

rzeczywiście zapisałem jako html, ale jedyny plik muzyczny jaki mam pliku odnoszącym się do html, jest jest sound.wav, który nie oddtwarza się w ogóle i ma 1,42 mb :expressionless: - chyba żeby zapisac to jako plik z innym rozszerzeniem - tylko jakim ?

MP3?

hmm, w sumie to masz rację, czemu tak od razu nie pomyślałem :confused: Pewnie stwierdziłem, że jeśli byłby to prawdziwy plik muzyczny, to winamp by mi go i tak odtworzył, bez znaczenia jaki e by miał rozszerzenie. Ale dzięki, zadziałało :smiley:

Pozdrawiam.