Wyodrębnianie muzyki z pokazu slajdów

(4dr14n) #1

Ściągnąłem sobie z neta pokaz slajdów (ppt) z muzyką w tle, ale niestety nie wiem jak można wyodrębnić tą muzykę, która tam leci wraz z pokazem. Powiem tylko, że jest to jeden plik, nie ma jakiegoś folderu dodatkowego, w którym byłyby zdjęcia z tego pokazu - wszystko jest w pliku *.ppt

Pomoże ktoś? :slight_smile:

(system) #2

W powerpoincie się pewnie da. Ale możesz zrobić to w Audacity. Odpalasz program, zmieniasz źródło dźwięku na stereo mix. Klikasz nagrywanie (czerwone kółko) odpalasz prezentację. Po skończeniu muzyczki klikasz stop a potem eksportuj do mp3. I tyle.

(impassive) #3

Plik -> Zapisz jako - typ pliku - HTML (strona sieci Web - czy jak to tam)...

(4dr14n) #4

Hej, dzięki za pomoc, udało mi się nagrać przez Audacity i nawet jakość nie jest najgorsza :wink:

Ale jesli by ktoś przy okazji wiedział jak wyodrębnić muzykę z pokazu slajdów, to bym był dźwięczny :smiley:

Dzięki jeszcze raz :slight_smile:

(impassive) #5

Przeczytaj mój poprzedni post.

(Olixxx94) #6

4dr14n , pamiętaj, aby w ustawieniach Audacity ustawić nagrywanie na dwa kanały (stereo), wtedy jakość będzie lepsza.

(4dr14n) #7

rzeczywiście zapisałem jako html, ale jedyny plik muzyczny jaki mam pliku odnoszącym się do html, jest jest sound.wav, który nie oddtwarza się w ogóle i ma 1,42 mb :expressionless: - chyba żeby zapisac to jako plik z innym rozszerzeniem - tylko jakim ?

(impassive) #8

MP3?

(4dr14n) #9

hmm, w sumie to masz rację, czemu tak od razu nie pomyślałem :confused: Pewnie stwierdziłem, że jeśli byłby to prawdziwy plik muzyczny, to winamp by mi go i tak odtworzył, bez znaczenia jaki e by miał rozszerzenie. Ale dzięki, zadziałało :smiley:

Pozdrawiam.