Wypadek Kubicy

ale miasta możecie wpisywac :lol:

już wystaczy

A czy tu ktoś coś komuś każe człowieku? Normalne reakcje na nieszczęście człowieka który bądź co bądź już dużo osiągnął, a że nie którzy są dumni z Roberta i cieszą sietym, ze sobie radzi w F1 to tylko plus. eh typowy Polak któremu wszystko nie pasi :?

AZPR

Hmmm…

To dokładnie tak jak ty :!:

debek Akurat jestm za Robertem, może mu nie kibicuje ale ciesze sie że zaszedł tak daleko… Aczkowleik nie uważam aby zrobić odrazu z tego wielkie hallo… On ma to wpisane w swoją robote…

craker9 jeśli nie widzisz w tym ironii to już Twoj problem…

Jakiej ironii :?:

Żeby pisać jakieś idiotyczne [*] i miasto które go opłakuje :?:

craker9 ooo brawo zaskoczyłeś przynajmniej o co w tym chodziło… ale moim celem nie było pisanie tych głupot rodem z onetu a pokazanie że są tu tacy którzy uwierza i polecą za marchewką jaką im sie da… to sie ironia nazywa…

AZPR oczywiście ten sport to wielkie ryzyko ale nie należy też się nabijać z ludzi którzy mu w tym momencie współczują

debek dzisiaj rano kierowca w lubelskim wjechał w troje dzieci, są w stanie krytycznym, zakładasz nowy temat na tym forum o tym?

Słuchaj niestety taki jest świat ze pomimo równości wśród ludzi o tych popularnych się mówi a tym bardziej jak wydarzy sie jakaś sensacja zapewne sam o tym dobrze wiesz i tego juz nic nie zmieni.

Ciekawi mnie tylko czemu nie pokazali powtórki z kamery na bolidzie kubicy, albo chociaż Trulliego… nie śmierdzi wam to troche? Co mogło być nie tak z tym materiałem, że nie pokazali go…

Mimo, że kamera na bolidzie Kubicy sie rozwaliła pewnie w wypadku, ale przecież obraz jest rejestrowany gdzie indziej.

Poza tym Trulli miał 2 kamere skierowaną do tyłu - ale też materiału nie widziałem…

Stara zasada ciągle działa - niewygodnych zdjęć nie pokazujemy :evil:

Mozemy go jedynie wspierac jak widzialem ten wypadek to sie zaczelem martwic ale jak replay wlaczyli zobaczylem ze R.Kubica jakby nie skrecil :frowning:

Pierwsze słowa Polaka po tym, jak lekarze poinformowali go, że uniknął poważniejszych obrażeń, brzmiały: - Czy będę mógł wystartować w Indianapolis?

:slight_smile:

co ty masz z tymi miastami?? :? :shock: przy temacie o Gołocie też kazał wpisywać miasta które są z Andrzejem :x :?

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 14:27

o AZPR chodzi

Poprostu AZPR denerwuje szum wokół wypadku Roberta, fakt wchodząc na onet czy wp. jest w brud bezsensownych wypowiedzi, no ale Robert jest cały i zdrowy więc nie ma co się więcej rozpisywać.

debek zapomniałeś też dodać o tym iż chciałem pokazac jakcy jesteście…

Jacy jesteśmy? To ze facetowi któremu kibicuję współczuje ze miał taki wypadek to źle? Współczuję takze tym których nie znam a ulegną wypadkowi.

heh przeczytaj jeszce raz całośc, niezrozumiałeś

a co powiecie o tym ?

http://youtube.com/watch?v=IvOk0uc2pTk

http://youtube.com/watch?v=QP_sqHn3KsE

Straszne wzruszyła mnie jego historia! To po co się ściąga jak nie potrafi :smiley: (żart)