Wypakowywanie plików z archiwum

Szukam programu do wypakowywania plików z arhiwum rar. Jednakże chodziłoby mi o to, aby program ten umiał wypakowac pliki z archiwum podzielonego na części kasując po kolei kazdą częśc. Moja sytuacja wygląda tak, iż ściągnąłem sobie pewien film, który jest spakowany w kilka części. Jednak ja nie mam na żadnym dysku wystarczającej ilości miejsca, aby go wypakowac i przydałby sie program, który tak jak już mówiłem po wypakowaniu części tego filmu z archiwum kasowałby je itd. W skrócie: abym nie musiał miec 2 razy więcej miejsca na dysku. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi :slight_smile: Próbowałem już z WinRAR-em i tam nie ma takiej opcji (albo nie wiem jak ją włączyc). Z góry dzięki za pomoc.

Czy każdy film jest chroniony prawami autorskimi?

Nie znam porogramu , który usuwa archiwa (pozatym to byłoby głupie bo jak 1 paczka jest uszkodzona a reszte ci skasuje to ściąganie od nowa) .Może czas na generalne porządki na kompie? Wtedy miejsce się znajdzie .

Albo jak masz pendrive o odpowiedniej wielkości to możesz tam ten film wypakować.

Niestety pendrive mam tylko 512 MB, a plik ma 4GB 8) Porządki faktycznie by się przydały, choc ta partycja ma i tak zaledwie 15GB. Czekam jeszcze na inne propozycje. Ewentualnie mógłbym coś usunąc, ale nie za bardzo jest co :lol:

Może gry usuń jak jakieś masz?

Usuń pliki przywracania systemu: Start>Programy>Akcesoria>Narzędzia systemowe>Odkurzacz Naciś na Więcej i

w sekcji Przywracanie sytemu kliknij Oczyść. Potwierdź operacje i sprawdź ile miejsca przybyło na partycji systemowej.

Już sobie poradziłem. Poprzenosiłem częśc plików na inne partycje i jakoś starczyło. Ale nadal jestem zdania, że taki program jak napisałem by się przydał. Czasem denerwuje, jak musisz rozpakowac bardzo duży plik, który i tak ledwo wszedł na dysk, a tu “Prawdopodobnie dysk jest pełny” :-x

Radzę unikać OTowania w działach technicznych.

Jeżeli są wątpliwości co do zgodności tematu z regulaminem forum, można zgłośić to moderacji za pomocą odpowiedniego przycisku.

Zacytowane OTy kasuję.

Temat zamykam.

Autora proszę o wyjaśnienia na PW