Wypakowywuje...i koniec

siemano może ktoś potrafi mi pomóc ponieważ po tym jak plik adobe photoshop cs3 robie “setup.exe”, wypakuje swje pliki nic dalej sie nie dzieje;/;/ nawet po dłuższym czasie gdy próbuje ponowić to wyświetla sie komunikat że instalacja programu juz działa…kasuje pliki z common files i próbuje jeszcze raz to dzieje się to samo co na początku;/ czego to wina??

Źle ściągnięty plik?

Albo zobacz w c/Documents and Settings/Administrator/Ustawienia lokalne/Temp czy tutaj nie ma jakiegoś pliku .exe bo może najpierw instalator rozpakowuje pliki, a dopiero w drugim kroku można instalować.

Jak ja widze coś takiego to mnie &*^$#$% bierze.

Ściągnięta instalka (w xp) wypakowuje pliki instalacyjne do folderu:

C:\Documents and Settings\#User#\Pulpit\Adobe CS3\Photoshop

I po wypakowaniu nic nie robi, to fakt, więc trzeba przejśc do w/w folderu i w nim uruchomić plik “Setup.exe”. Po uruchomieniu pliku powinna ruszyć instalacja.

LOL taki noob to naprawde nie jestem hehe nie zrozumialeś mnie hehe poprostu setup.exe wypakowywuje pliki ale nie przez winrar czy tym podobne tylko tajk jakby kopiował i po tym już nic sie nie dzieje

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 15:53

on to wypakowywuje do common files i tam jest setup ale on robi to sa mo co ten pierwszy czyli pokazuje sie okienku jakby kopiował i wyskakuje błą że instalacja tego progmau już jest i trzeba ja najpierw zakończyć