Wypakowywuje...i koniec

(Cris456) #1

siemano może ktoś potrafi mi pomóc ponieważ po tym jak plik adobe photoshop cs3 robie "setup.exe", wypakuje swje pliki nic dalej sie nie dzieje;/;/ nawet po dłuższym czasie gdy próbuje ponowić to wyświetla sie komunikat że instalacja programu juz działa...kasuje pliki z common files i próbuje jeszcze raz to dzieje się to samo co na początku;/ czego to wina??

(Dareks8) #2

Źle ściągnięty plik?

Albo zobacz w c/Documents and Settings/Administrator/Ustawienia lokalne/Temp czy tutaj nie ma jakiegoś pliku .exe bo może najpierw instalator rozpakowuje pliki, a dopiero w drugim kroku można instalować.

(Spectatorx) #3

Jak ja widze coś takiego to mnie &*^$#$% bierze.

Ściągnięta instalka (w xp) wypakowuje pliki instalacyjne do folderu:

C:\Documents and Settings\#User#\Pulpit\Adobe CS3\Photoshop

I po wypakowaniu nic nie robi, to fakt, więc trzeba przejśc do w/w folderu i w nim uruchomić plik "Setup.exe". Po uruchomieniu pliku powinna ruszyć instalacja.

(Cris456) #4

LOL taki noob to naprawde nie jestem hehe nie zrozumialeś mnie hehe poprostu setup.exe wypakowywuje pliki ale nie przez winrar czy tym podobne tylko tajk jakby kopiował i po tym już nic sie nie dzieje

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 15:53

on to wypakowywuje do common files i tam jest setup ale on robi to sa mo co ten pierwszy czyli pokazuje sie okienku jakby kopiował i wyskakuje błą że instalacja tego progmau już jest i trzeba ja najpierw zakończyć