Wypalanie płyt na linuxie

(Steal) #1

T ak jak w temacie czym mi polecacie wypalać płyty na linuxie i prosił bym o konkretny link bo dosyć trudno znaleść sofcik dla pingwina :frowning: większość na Win-shit-a :stuck_out_tongue:

(Centrumopowiastek) #2

A nie masz przypadkiem w mandrivie K3b?

(Steal) #3

Dzięki cece znalazłem K3b (niezauważyłem go wcześniej) i jeszcze jedno pytanie jakiś program p2p pod linuxa tylko prosze z własnego doswiadczenia powiedzieć

Złączono Posta : 14.08.2005 (Nie) 10:23

i jeszcze jedno ściągnełem knopixa cd-edu plik iso i w jaki sposob nagrac zeby sie bootowal?

(Centrumopowiastek) #4

Z p2p polecam Azureusa. Ewentualnie amule, u mnie w ogóle nie obciąża sieci(ale i transfery nie są za wysokie :wink:).

W K3b w Tools powinno być "Burn ISO Image" lub coś podobnego(nie mogę sprawdzić, gdyż nie jestem u siebie).

(Steal) #5

Znalazłem jest tak Narzedzia|CD|nagraj obraz płyty iso|

Złączono Posta : 14.08.2005 (Nie) 11:07

Możesz podać link (szukałem w google tylko znalazłem do Windowsa )i nie w Javie

Spróbuj może TAK

(Centrumopowiastek) #7

Oficjalna strona projektu --> http://azureus.sourceforge.net/

EDIT:

Areh - tak może być trudno :wink:

(Czarno to widzę...) #8

Jak ułatwiać, to na cecełego. :diabel:

download...

(Steal) #9

żeby jeszcze działał to by było super :evil:

Złączono Posta : 14.08.2005 (Nie) 11:35

Ściągnełem sobie Azureusa typ pliku .jar (java) i co dalej kiedy próbuje włączyć to wystakuje "Błąd podczas otwarcja archiwum" :frowning:

Ja też mogę powiedzieć że działa i jest ok.

Jeżeli chcesz żeby ktoś Ci pomógł, to podaj więcej informacji, wróżek tutaj nie ma. Spróbuj odpalić go z konsoli i zobacz co wypluwa.

(Steal) #11

:o Od wczoraj mam linuxa i mam wiedziec jak to sie robi jestem tzw. "lamerem" w linuxie przez cale zycie mialem windowsa

(Centrumopowiastek) #12

Bez przesady, pliku nie umiesz ściągnąć?

Klikasz prawym przyciskiem myszy na link i wybierasz "Zapisz element docelowy jako..." :stuck_out_tongue:

Zresztą podałem Ci link do strony projektu, tam jest download - a Ty zamiast pomyśleć pięc sekund wolisz awanturować się na forum...