Wypalarka DVD

Witam!! Rozgladam sie za jakas wypalarka DVD. Ostatnio w oko wpadl mi ten model>>>Klik<<< Co sadzicie o tej wypalarce?? Warto kupic?? Lepiej OEM czy BOX?? Pozdrawiam

Polecam!! Mam podobny model, ale bez Light Scribe chyba. Ta technologia jest droga i nieopłacalna. Ale nagrywarka bardzo dobra. Wszystkie formaty i b. dobra korekcja błędów.

Nie wiem jak tam u niej z odtwarzaniem, bo z tego co widze jest nowa, ale poprzedni model lg z ls wypadl tragicznie…

Polecam tą :arrow: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=25467

Sam ją mam i jestem bardzo zadowolony, aktualnie najlepsza z ls na rynku, w testach pobila praktycznie we wszystkim lg’ka (poprzedniego) (Test) Jej glowne plusy to szybkosc odtwarzania, cicha praca, bardzo dobra jakość nagrywania, dobry ls…

Ewentualnie jak nie zależy ci na Light Scribe to możesz zakupić taką

Różnia sie one jeszcze prędkościa wypalania płyt DVD+R9 o x2.

Jeżeli miałbym wybierac to wybrał bym własnie tego LG :slight_smile:

popieram;]

jak cos to tylko LG-GSA 4167 ;]

Mam ją bardzo Cicha i dobra polecam wkit!!

:mrgreen: również popieram wybór :mrgreen:

Co do tego czy zalezy mi na LS: w sumie to ta. Narazie jest to bajer, za jakis czas plytki z mozliwoscia nadruku stanieja. Stanie sie to standardem:) Kupie dzisiaj tego Lg, ktorego przedstawilem. Najwyzej pozniej zamienie na innego:). Dzieki za odpowiedzi!! Pozdrawiam

Mam GSA 4167B ale bez LightScribe. Nagrywarki z lightscribe są gorsze w innych parametrach. Ponieważ LS dopieroc co wyszedł jakiś czas temu i pierwsze modele napędów są niedopracowane. Zatem niewarto kupować nagrywarki z LS. Lepsze od LS jest LabelFlash. Ale sytuacja podobna jak wcześniej pisałem. Spośród nagrywarek muszę przyznać że to LG jest najlepszy. Mam Lite-ON cd-rw, ale nie jestem do końca zadowolony…

To lepiej nie przyznawaj… ;] Jest zasada nie wiesz nie piszesz ;]