Wypasne O/C tylko trudny wybór płyty głównej!

Witam!

Chciałbym pobawić się w extremalne O/C i mam problem z wyborem płyty głównej mam już tytuły jakie mnie interesują ale wybór ciężki i nie wiadomo co będzie lepsze i kompatybilne z moim sprzętem by było wszystko gites i żeby nie było problemów z wykrywaniem i bym nie musiał oddawać do servisu!

Każda sugestia i propozycja mile widziana!

Również jakaś recenzja!

Moje typy:

-Abit KN9

-Biostar TF560 A2+

-Foxconn N570SM2AA

-Foxconn C51XEM2AA

-DFI Infinity NF SLI-M2/G|

-DFI infinity NF Ultra II-M2

-DFI Infinity NF570 M2/G nForce 570 ultra

Jak będziecie pisać to prodsiłbym o uzasadnienia jakieś dlaczego ta płytka!

Więc co radzicie!

Jeśli coś jest złego waszym zdaniem w moim sprzęcie to możecie pomysł jakiś dać co zmienić!

Cena do max 350pln

CPU: AMD Athlon64 X2 5600+ 2800Ghz(AM2)

RAM: KINGSTON 2X2GB DDR2 (667MHZ)Dual

MOBO: Gigabyte GA-M55S-S3 nVidia nForce 550 (BęDE ZMIENIAł)

VGA: GALAXY GeForce 8600GTS 256MB DDR3/128bit PCI-E

HDD: Seagate 320 GB Barracuda 7200 (16MB SerialATA II)

PSU: Corsair CMPSU-520HXEU

DVD: LG/DVD Recorder GSA-H42L

Cooler: Zalman CNPS9500AM2 +ZALMAN ZM-STG1

:x sprzedaj i kup Radeon HD3750 256mb. Za kasę za tę kartę i te 350zł starczy na niego a wydajność ma większą czasami nawet o 50%

dlaczego? bo dobrze się na niej kręci? :stuck_out_tongue:

piotrekplay

TAa DFI będzie dobrze wspułpracować z moim sprzetem!

A masz do tej grafki jakiś opisik bo nie moge znaleść!:myślełem że chłodzenie zelmana jest złe na proca ale o grafce to mam pozytywne zdanie!

Ja mam DFi i to naprawdę potwór :slight_smile:

Również polecam.

Tylko gdzieś czytałem i to nie jedno krotnie że ta DFI Infinity NFUltra II-M2

ma problemy różnego typu i z tego co wiem to ta DFI INFINITY NF SLI-M2/G AM2 SLI będzie najlepszym rozwiązanie z serii DFI i czy zgodzicie się zemną!

piotrekplay miał zapewne na myśli HD3850, na pclabie i benchmark.pl masz testy tej karty, naprawde duzo lepsza od 8600 :wink:

Wszystkie te płyty mają dobre o/c, możesz się zastanowić jeszcze nad MSI K9A2 CF-F podobno nie złe o/c, obsługa Phenomów z HT3, ale na tej płycie nie zainstalujesz 2 GeForce w SLI tylko 2 Radeony w CrossFire.

No to w takim razie brać DFI Infinity NFUltra II-M2 czy lepiej i nie mieć podobno problemów i wziąć DFI INFINITY NF SLI-M2/G

Co ostatecznie radzicie!

Wiem ze wszystkie są wypaśne i dlatego mam z tym problem z wyborem i pytam się was co mi polecacie ostatecznie 8)

to właściwe ta sama płyta główna :wink: wręcz w większości przypadków zamiast SLI dostaje się ULTRĘ (w moim przypadku tak było) mimo, że zamówiłem SLI . teoretycznie w wersji SLI jest zmodowany chipset w celu obsłużenia SLI (w wypadku ULTRY potrzeba samemu zmodować lub zainstalować zmodowane sterowniki do VGI w celu uruchomienia SLI). biorą owe fakty pod uwagę bierz wersję ULTRA 2.

jeżeli w grę wchodzi ekstremalne OC to nie wszystkie są super ekstra a te które osiągną wyższe HT niż 350Mhz (DFI). chyba , że pod hasłem ekstremalne masz na myśli o 100Mhz :P.

i do tego na tym procku 5600 sobie super nie pokręcisz

Kup 6000 / 6400 Black Editon wtedy będziesz miał pole do popisu 8)

Błażej

A skąd wiesz e słabo się podkręca masz jakąś recenzyjke lub testy jak wypada w o/c ten proc,chyba że testowałęś jak tak to powiedz coś o tym!

PS:A co powiecie o tej płycie:

DFI LANPARTY UT NF590 SLI-M2R/G [AM2]

http://www.imperium.net.pl/dfi-lanparty … rers_id=94

Tylko jest nigdzie nie dostępny,a szukam w dobrej cenie i dostępny! !!

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 18:22

Mam jeszcze pytanie czy ThermalRight HR-03 Plus będzie pasował na moją grafke czy lepszym rozwiązaniem będzie ThermalRight HR-03 rev.A…

I chciałbym zmienić chłodzenia na cpu bo głośne i słabe,na coś takiego też pod AM2:

Propozycje:

Thermalright Ultra-120A

Thermalright Ultima-90I

Thermalright Ultra-120 Extreme

Scythe NINJA PLUS Rev.B

Scythe Infinity AM2

albo coś innego waszym zdaniem!

żeby się zmieściło w

Bude Sharkon rebel ECKO9