Wypłata z PayPal

Otóż ostatnio na Lockerz złapałem 250$ i mam jedno pytanie. Pieniądze zostaną wysłane na mój PayPal (ustawiłem dolara na walutę podstawowa), ale potem chcę przelać pieniądze na rachunek bankowy. Mam pytanie. Czy jeżeli wyślę prosto z PayPala te dolary to na rachunku automatycznie zostaną przewalutowane na złotówki? Czy muszę wymienić je jeszcze na PayPalu? Osobiście wolałbym pierwszą opcję gdyż BPH ma lepszy kurs dolara. PS. Tych pieniędzy jeszcze nie mam, bo dopiero je zgarnąłem, ale już się zamartwiam :slight_smile:

Pozdrawiam i dziękuję z góry za szybką odpowiedź.

Złotówki, wypłata następuję w walucie kraju na jaki się zarejestrowałeś.

No, ale dalej nie rozumiem. Pieniądze zmienią się na PayPalu (tam USD jest walutą podstawową) czy dopiero na rachunku (rachunek PLN)?

Przyjmiesz 20usd, jak będziesz chciał wysłać na swoje konto bankowe paypal sam dokona konwersji na zł po swoim bandyckim kursie/

Ok, dzięki. Zły PayPal :frowning: zamiast 835zł będzie 798zł), ale ty jesteś dobry człek. Danke shaun :slight_smile:

paypal to zlodziej wyslalem sobie na konto paypal potrzebne mi 73 dolary a ci oszusci sami z powrotem przewalutowali walute na zł !!

chcialem tylko wposmniec ze w moim banku przewalutowanie zł na te 73 dolary kosztowalo mnie 45 zł !!