Wyrzuca mnie do windowsa podczas uruchamiania każdej gry

(Janekwitkowski) #1

Witam

Mam system Windows Vista, kartę nVIDIA GeForce 8400M G 128 MB, laptop Asus tyle mogę rzec jako że jestem laikiem. Komputer służy mi do pracy a ostatnio zapragnąłem zagrać w jakąś grę. Spróbowałem Warcrafta 3, Kompanię Braci i Titan Quest wszystkie gry mam oryginalne i wszystkie bardzo ładnie wywalają mi się wesoło do paska pulpitu i tak w koło macieju, czasem zaskoczą i wtedy normalnie da się grać, a czasem mimo wielokrotnego klikania w pasek wywalają się raz za razem. Jakieś sugestie? Pomocna dłoń? Przeskanowałem mks virem i avastem.

(Onegumas) #2

Możesz spróbować zainstalować ponownie sterowniki do karty graficznej, zainstalować najnowszego DirectX, sprawdzić czy te gry chodzą na mobilnych kartach graficznych i czy chodzą Viście. Jak na razie mam tylko tyle pomysłów.

(Janekwitkowski) #3

Nic to nie daje, problem nadal istnieje. Przeskanowałem znów antywirami, zainstalowałem sterowniki, najnowszego direct x, jak kupiłem laptopa to gry działały a było to jakieś pół roku temu od tego czasu nie grałem i nagle taka niespodzianka, jakieś inne pomysły co to może być za chochlik?

(Onegumas) #4

System oszalał? Może to jego wina?