Wyrzucanie do windowsa

Dzień dobry

Proszę o pomoc w następującej sprawie. Jakiś czas temu zainstalowałam na komputerze grę ( nie oryginał) po zainstalowaniu uruchomiłam ją i za moment wyrzuciło mnie do windowsa.Tak było kilka razy. Od tego czasu wyrzuca mnie tak z każdej gry .Praktycznie komputer służy mi w tej chwili do przegladania internetu , bo grac sie na nim nie da . Dodatkowo zauwazyłam ze od momentu zainstalowania gry komputer głosno chodzi . Przegladam internet a on buczy jakbym grała w jakąś grę z olbrzymimi wymaganiami. Sterowniki są w porządku, system oryginalny -Windows 7.

Czy ktos mi moze pomóc?

Pozdrawiam

Witam-wgraj sobie ten programik i zrób pełne skanowanie,jeśli znajdzie jakies infekcje to usuń

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

  • odinstaluj :wink:

Gra była odinstalowana.Potem był instalowany nowy ,oryginalny system Windows 7 i nic lepiej.Jak wywalało tak wywala przy każdej próbie zagrania w jakakolwiek grę.

Czy przeskanowałas system?nigdy nic nie wiadomo co tamata gra pozostawiła po sobie

http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html

Witam

Przeskanowałam -komputer jest czysty .Jutro zrobię wyszukiwanie błedów na dysku. Jak wywala z gry to nie ma żadnego komunikatu -wywala do Windowsa , a nieraz komputer sie restartuje.

-----Witam

Zrobiłam zrzut zgodnie z poradą , wyszło cos takiego:

—[AIDA64 Extreme Edition]--------------------------------------------------------------------------------------

Wersja AIDA64 v1.70.1400/pl

Benchmark Module 2.7.345-x64

Strona domowa http://www.aida64.com/

Typ raportu Kreator raportów [TRIAL VERSION]

Komputer MICHAŁ-KOMPUTER

Generator raportu Michał

System operacyjny Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7600 (Win7 RTM)

Data 2011-05-13

Czas 17:59

--------[Czujnik]-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Właściwości czujnika:

Typ czujnika Winbond W83627DHG (ISA 290h)

Typ czujnika procesora graficznego Analog Devices ADT7473 (NV-I2C 2Eh)

Nazwa płyty głównej Asus P5K SE

Stwierdzono otwieranie obudowy Nie

Temperatury:

Płyta główna 41 °C (106 °F)

Procesor 40 °C (104 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 1 42 °C (108 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 2 40 °C (104 °F)

Procesor graficzny 62 °C (144 °F)

Pamięć procesora graficznego 55 °C (131 °F)

Otoczenie procesora graficznego 49 °C (120 °F)

WDC WD3200KS-00PFB0 [TRIAL VERSION]

Wentylatory:

Procesor 2885 RPM

Procesor graficzny 1492 RPM (56%)

Wartości napięć:

Napięcie rdzenia procesora 1.320 V

+3.3 V 3.184 V

+5 V 5.184 V

+12 V [TRIAL VERSION]

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.848 V

Napięcie procesora graficznego 1.100 V

GPU Vcc 3.158 V

Debug Info F FF 75 FF / FF FF

Debug Info T 41 40 27 / 255

Debug Info V A5 D6 C7 C7 9A D8 A7 (03)

Debug Info I C1 A023

Dodane 13.05.2011 (Pt) 19:54

Sprawdziłam tez dyski -zgodnie z rozkazem:-) Melduję ,ze są w porządku

Witam-czy możesz powiedzieć skad dochodzi to buczenie?

przeczyść sobie system jeszcze tym

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

co prawda to nie odnosi się to tego buczenia

Witam

Cleanera używam regularnie tak ze mysle że system jest czysty.

Co do buczenie to moze zle napisałam. To nie jest jakies buczenie , tylko komputer chodzi tak jakbym grała na nim w gry o wysokich wymaganiach -cały czas słychać tak jakby szum wentylatora - mimo ze własciwie nic na nim nie robie ( np przegladam internet)

Witam-jeśli możesz to wyłacz komputer z gniazdka elektrycznego i zdejmnij scianke obudowy następnie delikatnie przeczyść wentylatorki najlepiej patyczkami do uszu tylko tak,żeby wata się nie osuneła i ten wentylatorek na procku też wyczyść jeśli jest oczywiście taka możliwość

Ok, dzisiaj go rozkręcę i przeczyszczę .

A co myslicie o raporcie z Aidy 64? Wszystko jest w porządku?

Witam- odinstaluj tą aide i ,żeby usatysfakcjonować w pełni kolege KAMILA zainstaluj to

http://www.dobreprogramy.pl/System-Info … 13062.html

następnie uruchom program i w zakładce tools ->options->language rozwiń liste i wybier polski naciśnij save uruchom jeszcze raz program i wyszukaj z lewej strony napis sensory klik na niego i masz wszystkie napięcia !

P.S według mnie masz za duże Napięcie rdzenia procesora 1.320 V

Witam wszystkich ,którzy starali mi sie pomóc:-)

Wyczyściłam dokładnie środek komputera przy pomocy patyczków i odkurzacza .Pod wiatrakiem, który jest przy karcie graficznej był zbity kożuch z kurzu ( wyciagałam go delikatnie wykałaczkami - całe kawały) .Wentylator po prostu nie mógł chodzić -kożuch go hamował. Dodatkowo wymieniłam pastę przewodzącą pod procesorem .Wszystko działa , można grać w kazdą grę , przy przegladaniu internetu komputera prawie nie słychać.

Chciałm Wam wszystkim bardzo podziekować , bo bez Was sama nie dałabym rady;-) Zrobiłam co prawda z siebie przysłowiową blondynkę ,ale co mi tam. Dowiedziałam sie czegos nowego i wiem ,ze na forum są ludzie na których można liczyc w sytuacji kryzysowej. Jeszcze raz wielkie dzięki;-)

WITAJ- gdzie tam blondynke,masz prawo nie wiedzieć,ważne że wszystko gra ,a jaki to jest procesor możesz jeszcze dać znać?

teraz możesz sobie sprawdzić temperatury i porównać z tymi co podałaś przedtem czy coś się zmieniło(po mojemu napewno)

Procesor to DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2666 MHz (8 x 333).